Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie. Wiemy gdzie, i za ile!

2020-11-21 17:50
Kinga Duda
Autor: Łukasz Gągulski Kinga Duda

Kinga Duda zdecydowała się zostać jakiś czas temu społecznym doradcą prezydenta Andrzeja Dudy. Aby móc pomagać swojemu tacie w bezpośrednich rozmowach, zdecydowała się opuścić swój ukochany Kraków i zamieszkać w Warszawie. Jedna z blogerek poinformowała, że Kinga Duda wynajęła mieszkanie od jej znajomej. Zdradziła przy tym, gdzie w stolicy mieszkać będzie córka prezydenta i ile będzie płacić za wynajmowane lokum każdego miesiąca.

W pierwszych miesiącach 2020 roku Kinga Duda przebywała w Londynie na stażu. Była to nagroda za udział w konkursie prawniczym, w którym była jedną z trzech laureatek. Córka prezydenta aktywnie wspierała również ojca na finiszu kampanii wyborczej, po czym została jego nowym doradcą społecznym w sierpniu 2020 roku. - Kindze Dudzie, jak i każdemu ze społecznych doradców, nie przysługują żadne dodatkowe profity, jak np. gabinet, ochrona, środki pieniężne, czy samochód. Nic z tych rzeczy - informował rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski. Ponadto młoda prawniczka podjęła pracę w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii.

Zobacz: Wyciekło nagranie, jak Kinga Duda świętowała urodziny. Gromkie sto lat, piękny tort

Znana youtuberka Klaudia Klara w swoim ostatnim filmie zdradziła, że Kinga Duda wprowadziła się do mieszkania jej znajomej. Wynajmują mieszkanie miała być pod wrażeniem tego, jak miłe wrażenie zrobiła na niej córka prezydenta, która w żaden sposób nie starała się podkreślić swojej pozycji. Jedyne, co było dla niej niecodzienne przy procedurze wynajmu, to fakt, że od Dudy na krok nie odstępowali praktycznie dwaj ochroniarze.

Czego jeszcze dowiadujemy się z nagrania? Kinga Duda wynajmuje dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Jak łatwo się domyślić, ceny za wynajem w tej okolicy nie są tanie. Wynajmująca nie zdecydowała się do prawda zdradzić konkretnej kwoty swojej koleżance, ale przyznała, że córka prezydenta płaci jej między 2500 a 3000 złotych miesięcznie.

Kinga Duda na zakupach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE