Kłótnia Pawłowicz z Millerem. „[...] siedzi na jej twarzy całą swoją szerokością”

2021-06-11 20:09
Krystyna Pawłowicz
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS

Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz podzieliła się dziś na Twitterze opinią o byłych premierach naszego kraju, którzy – jej zdaniem – „marzą o zabiciu polskości”. Na jej wpis odpowiedział znany z ciętej riposty jeden ze wymienionych byłych premierów – Leszek Miller.

Sędzia TK Krystyna Pawłowicz zamieściła dziś na Twitterze wpis w charakterystycznym dla niej stylu. Przytaczamy oryginalną treść: „5 byłych polskich lewackich PREMIERÓW razem z Niemcami,klęczy w UE na gardle Polski symbolicznie pomagając im znieść szlaban na naszej granicy Żebrzą o zabicie Polski,Polaków,polskości Jak to się dzieje,że mimo tej tradycji zdrad,żywej wśród części narodu Polska jeszcze trwa..?”

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Albo PiS się dostosuje, albo wyjdziemy z UE

Na ten wpis odpowiedział były premier w rządzie SLD Leszek Miller, w równie typowym dla siebie stylu. „Jeśli według Krystyny Pawłowicz 5 byłych premierów klęczy na gardle Polski, to Pani Pawłowicz siedzi na jej twarzy całą swoją szerokością” – odparł Miller. Internauci zaczęli udostępniać sobie jego wypowiedź oraz drwić ze słów byłej posłanki Prawa i Sprawiedliwości.

Na odpowiedź Pawłowicz nie trzeba było długo czekać: „Dla obrażających mnie tutaj, ze szczególnym uwzględnieniem komunisty Leszka Millera , który źle dla Polski zaczął i równie źle dla Polski kończy...” – napisała sędzia TK.

Wielki sukces Moniki Miller! Były premier Leszek Miller pęknie z dumy

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze