Komorowscy wyprowadzili się od Dudy

2016-06-28 8:15 an|SUO

Były prezydent Polski Bronisław Komorowski (64 l.) zmienia miejsce zamieszkania! Opuszcza na dobre prezydencką willę należącą do kancelarii Andrzeja Dudy (44 l.), a pomaga mu w tym ekipa specjalizująca się w przeprowadzkach. Co ciekawe, Komorowski wcale nie wraca na "stare śmieci" do swojego rodzinnego mieszkania na Powiślu...

Wczoraj od rana, przed willą przy ul. Bacciarellego, gdzie po wyprowadzce z Belwederu mieszkali Komorowscy, uwijała się ekipa, która wynosiła ich dobytek Trochę się tego zebrało: kanapy, fotele, pianino, stół, portrety, zdjęcia i książki. - Umowa najmu lokalu mieszkalnego przy ul. Bacciarellego 4 z panem Bronisławem Komorowskim wygasa w dniu 30 czerwca 2016 roku - poinformowała nas Kancelaria Prezydenta.

Były prezydent zamieszkał w niej rok temu. Za lokal o powierzchni 141 mkw. płacił zaledwie 2117 zł czynszu plus rachunki za prąd i telefon.

Jak już wiemy, były prezydent nie wrócił jednak na "stare śmieci", czyli do mieszkania w kamienicy na Powiślu, gdzie od prawie 30 lat mieszkają Komorowscy. Ten 159-metrowy lokal wciąż jest wynajmowany pewnej firmie. Komorowscy zawarli z nią dłuższą umowę w przeświadczeniu, że sami będą mieszkać w Belwederze w sumie przez 10 lat.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że państwo Komorowscy przez następnych kilka miesięcy będą mieszkać na jednym z osiedli w centrum Warszawy. Potem wprowadzą się do mieszkania, które podobno już kupili. Biuro Bronisława Komorowskiego nie odpowiedziało nam na pytania w tej sprawie.

ZOBACZ: Co za WPADKA Instytutu Komorowskiego! Przewidział przyszłość?