Komorowski dla "Super Expressu": Nie chodzi o ból głowy

2017-01-04 18:43 Paula|SUO
Komorowski daje swoim podwyżki
Autor: Andrzej Lange

Bronisław Komorowski trafił do szpitala, taka informacja pojawiła się po południu. Były prezydent jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. - Skąd taka troska o mnie. Potwierdzam: jestem w szpitalu - powiedział "Super Expressowi" Bronisław Komorowski.

Informacja o tym, że Bronisław Komorowski trafił do szpitala rozeszła się w mediach po południu. Z pierwszych wiadomości wynikało, że były prezydent miał silne bóle głowy. "Super Express" skontaktował się z prezydentem: - Nic się nie stało, jestem na badaniach. Ale skąd ta nagła troska o mnie? – zapytał Komorowski.  I wyjaśni: - Potwierdzam że jestem na badaniach w szpitalu. Nie potwierdzam natomiast, że miałem bóle głowy, choć patrząc na to co dzieje się w polityce, to bóle mogły być uzasadnione - zażartował. - Jak będę miał już wyniki, to powiem o co chodzi – zapewnił nas były prezydent.

Zobacz: Czy demokracja w Polsce jest zagrożona? Najnowszy sondaż dla SE.pl i NOWA TV

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze