Kumpel Komorowskiego, zdradził, co naprawdę dzieje się na działce w Budzie Ruskiej. Pan Bolesław wszystko wygadał

2021-01-20 8:11 mav
Bronisław Komorowski z rodziną
Autor: PAPARA26 Bronisław Komorowski z rodziną

Siarczyste mrozy nawiedziły Polskę i jak widać na naszych zdjęciach, dają się też we znaki Bronisławowi Komorowskiemu (69 l.), który przebywa na Suwalszczyźnie! Były prezydent ma jednak spore zapasy drewna, którym grzeje się w swoim domu! Tymczasem kumpel Komorowskiego, były sołtys Budy Ruskiej Bolesław Jurkun zdradził nam pewien sekret dotyczący ... nalewek! Jaki związek może mieć z tym były prezydent? Jurkun wszystko nam powiedział. Przy okazji dowiedzieliśmy się, co naprawdę dzieje się u Bronisława Komorowskiego na działce w Budzie Ruskiej.

Bronisław Komorowski ostatnie tygodnie spędza na wsi, gdzie odpoczywa po przebytym koronawirusie. I czuje się coraz lepiej, bo donosił co rusz drewno z szopy do domu, aby ogrzać się z żoną przy kominku. Tymczasem spotkania z byłym prezydentem nie może się już doczekać jego wieloletni przyjaciel, były sołtys Budy Ruskiej Bolesław Jurkun. - Rozmawiamy czasami przez telefon. Bronek czuje się dobrze, chodzi na spacery, ostatnio woził wnuki na sankach koło domu. A co do nalewek, to jeszcze nie piliśmy ich razem, bo to dopiero początek karnawału, ale to nadrobimy – uśmiecha się w rozmowie z nami Bolesław Jurkun. 

NIE PRZEGAP: Agata Duda wróciła do szkoły! Zobacz, jak pierwsza dama prowadzi lekcje z maluchami! [ZDJĘCIA]

Super Raport 19.01 (Goście: Leszek Miller - eurodeputowany SLD, były premier oraz dr Tomasz Karauda - lekarz chorób płuc)
Najnowsze
KOMENTARZE