Konrad Piasecki w żałobie. Przyjaciele z TVN wspierają dziennikarza

2022-01-12 8:42
Konrad Piasecki
Autor: AKPA

W środowej prasie pojawiła się przykra wiadomość dotycząca najbliższej osoby znanego dziennikarza Konrada Piaseckiego. Zmarł jego ukochany ojciec. W jednej z gazet umieszczone zostały kondolencje od przyjaciół dziennikarza z pracy, czyli z TVN24 i "Faktów" TVN.

Wielka tragedia w rodzinie znanego i lubianego dziennikarza TVN. Konrad Piasecki przeżywa właśnie ogromną tragedię z powodu śmierci ojca. Na łamach "Gazety Wyborczej" pojawił się nekrolog i najszczersze kondolencje od przyjaciół z pracy Konrada Piaseckiego. Tak brzmią wzruszające słowa opublikowane po tragedii, jaka spotkała dziennikarza: - Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą - napisali przyjaciele dziennikarza z TVN24 oraz "Faktów" TVN.

Konrad Piasecki to znany dziennikarz, który pracuje w TVN. Prowadzi poranny program "Rozmowa Piaseckiego", w którym toczy polityczne rozmowy. Jest też gospodarzem programu publicystycznego "Kawa na ławę". Wcześniej związany z RMF FM i Radiem Zet.

W zeszłym roku odpowiadając na pytania internautów, w ramach specjalnego programu z okazji 20-lecia TVN24, Piasecki wspomniał swoich rodziców, gdy został zapytany o trudnych momentach w pracy: - Przeżyłem chorobę rodziców, śmierć mamy, będąc niemalże na antenie TVN24, mając z tyłu głowy, że coś takiego się rozgrywa wokół niej. To były chyba najtrudniejsze chwile w mojej pracy.

CZYTAJ TEŻ>>>Konrad Piasecki stracił ojca. Dziennikarz TVN ma za sobą drugą tragedię

Zmarł ojciec Konrada Piaseckiego
Autor: Screen z Wyborcza.pl
Groby ofiar Stanu wojennego. Górnicy z kopalni Wujek, demonstranci. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE