Konrad Piasecki stracił ojca. Dziennikarz TVN ma za sobą drugą tragedię

2022-01-14 10:06
Konrad Piasecki
Autor: ANDRZEJ LANGE/SUPER EXPRESS Konrad Piasecki

Konrada Piasecki stracił ojca. O smutnym wydarzeniu w jego życiu widzowie znający dziennikarza TVN dowiedzieli się z kondolencji, które Konradowi Piaseckiemu przesłali koledzy z pracy, czyli z "Faktów" TVN oraz TVN24. Okazuje się, że dziennikarz ma za sobą także drugą tragedię.

Kilka dni temu w prasie ukazały się kondolencje złożone Konradowi Piaseckiemu z powodu śmierci ukochanego ojca. Zmarł tata dziennikarza TVN, dlatego też przyjaciele z pracy Piaseckiego postanowili go wesprzeć. W kondolencjach czytamy: - Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą - takie słowa i wyrazy wsparcia to ważny gest. Konrad Piasecki, którego widzowie doskonale znają z TVN, prowadzi program "Kawa na ławę", który jest emitowany w niedziele, oraz nadawane w ciągu tygodnia rano "Rozmowy Piaseckiego". Dziennikarz w mijającym tygodniu także prowadził swój poranny program. Jest profesjonalistą i nawet, gdy ma w prywatnym życiu trudne chwile, to nie zawodzi widzów, a ci go doceniają i darzą szacunkiem. 

Konrad Piasecki stracił ojca. Dziennikarz TVN ma za sobą drugą tragedię

Piasecki w zeszłym roku, w ramach akcji z okazji 20-lecia TVN24, czyli odpowiadania na pytania zadawane przez internautów, wspomniał jeden z dramatów, które przeżył. Zapytany o najtrudniejszy moment w swojej długoletniej pracy Piasecki, który zwykle nie mówi wiele o swoim życiu prywatnym, zdobył się na odważne wyznanie. Wyznał widzom, że najtrudniejszy moment był wtedy, gdy chorowali jego rodzice, zmarła jego mama, a on był w pracy. To oznacza, że ma już za sobą podobną tragedię do tej, którą przeżywa teraz: -  Przeżyłem chorobę rodziców, śmierć mamy, będąc niemalże na antenie TVN24, mając z tyłu głowy, że coś takiego się rozgrywa wokół niej. To były chyba najtrudniejsze chwile w mojej pracy - powiedział Konrad Piasecki.

Teraz, gdy przeżywa śmierć ojca, ma ogromne wsparcie nie tylko od kolegów z TVN, ale i widzów, którzy mocno go wspierają w trudnych chwilach. Widzowie bardzo współczują swemu ulubionemu redaktorowi. 

Groby znanych Polaków na Powązkach w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE