Konwencja wyborcza Andrzeja Dudy. Agata Duda z córką oklaskiwane na stojąco [ZDJĘCIA i WIDEO]

2020-02-15 13:47 MGa
Agata Duda
Autor: Jakub Szymczuk/KPRP Agata Duda

W warszawskiej hali Expo odbyła się konwencja wyborcza Andrzeja Dudy. Prezydent wyszedł na salę i przemówił dopiero półtorej godziny po rozpoczęciu wydarzenia. Wcześniej obserwował konwencję zza kulis. Wysłuchał przemowy prezesa Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i Beaty Szydło. Usłyszał także gromkie "Sto lat" jakie widownia zaśpiewała mu i jego żonie z okazji 25 lat od ślubu. Zobaczcie, jak prezentowała się pierwsza dama i Kinga Duda.

Agata Duda i jej córka postawiły na klasykę. Żona prezydenta wybrała czerwoną marynarkę, a Kinga Duda była ubrana na czarno. Zaprezentowała także elegancką fryzurę, krótko obcięte włosy. Andrzeja Dudę wspierali także jego rodzice - Janina i Jan Dudowie. Prezes Jarosław Kaczyński podczas przemowy stwierdził, że żona prezydenta jest jego wielkim atutem. 

Gdy na mównicy był premier Mateusz Morawiecki, wspomniał o srebrnych godach pary prezydenckiej. Wówczas sala odśpiewała obecnej Andrzejowi i jego żonie Agacie "Sto lat!". Prezydenta nie bylo wówczas z małżonką. 

Najnowsze