Dramat SEKSBOMBY z SLD. Przez pandemię musi jeść COŚ TAKIEGO [FOTO]

2020-10-20 19:15 TWO
Justyna Klimasara
Autor: INSTAGRAM Justyna Klimasara

Justyna Klimasara, aniołek SLD, robi w ostatnim czasie prawdziwą furorę w Internecie. W swoim czasie zdobyła popularność jako działaczka młodzieżowej SLD, dziś natomiast jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicielek płci pięknej związanych z lewicą. Ma rzeszę swoich fanów na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje swoje wdzięki. Aby utrzymywać nienaganną figurę, odwiedza basen i siłownię. Teraz jednak, z wiadomych względów, musi się to zmienić, przez co postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe...

We wtorek Justyna Klimasara opublikowała jednak na swoim Twitterze krótki post „Zamknęli basen i siłownie, zatem jestem skazana na pudełka 1200 kcal.” Ujawnia też: „Mam 158 wzrostu, a moja dobra waga to niby 48 kg. Ważąc 48 kg czuję się jak pulpet”. Zgodnie z decyzją premiera oraz ministra sportu, od soboty 17 października siłownie, kluby fitness oraz baseny są zamknięte, mamy jednak słowa pocieszenia. Zamknięcie tych placówek spotkało się ze sporą krytyką m.in. ze strony sportowców. W sobotę w Warszawie przedstawiciele branży fitness protestowali domagając się ich otwarcia. 19 października doszło zaś do spotkania z Jarosławem Gowinem.

Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, stronom udało się dojść do porozumienia. - Chcemy otworzyć siłownie i baseny jak najszybciej. Mamy nadzieję, że stanie się to jeszcze w tym tygodniu. Sobota to realistyczny termin - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Adam Śliwiński, przedstawiciel branży fitness. Jest więc szansa, że siłownie i baseny ponownie zostaną otwarte i seksbomba z SLD nie będzie skazana na dietę pudełkową. 

Natalia Maliszewska z pięcioma tytułami mistrzyni Polski. Kurczak wierzy w kolejne starty!
Najnowsze
KOMENTARZE