Koronawirus w SENACIE! Jan Filip Libicki zakażony

2020-08-01 21:47 wp
Koronawirus w SENACIE! Jan Filip Libicki zakażony
Autor: East News Koronawirus w SENACIE! Jan Filip Libicki zakażony

Niepokojące wieści z Senatu RP! Jan Filip Libicki, senator PSL-UED zakażony! Wiadomość o chorobie podał na Twitterze ostrzegając obserwujących i wszystkich, z którymi widział się w ostatnim czasie. Jak czuje się zakażony SARS-CoV-2? Poznaj szczegóły koronawirusa w Senacie RP.

Jan Filip Libicki zakażony koronawirusem! Senator poinformował o tym na Twitterze ostrzegając wszystkich, z którymi widział się w ostatnim czasie. To już kolejny przedstawiciel PSL, który w ostatnim czasie zachorował na SARS-CoV-2. W marcu cierpiał na niego Adam Jarubas. Teraz przyszła kolej na kolejnego polityka z tego ugrupowania. Jak doszło do zakażenia Jana FIlipa Libickiego? Na to pytanie starał się odpowiedzieć w TVN24: - Nie mam najmniejszego pojęcia jak doszło do zakażenia - wyznał. Polityk zdradził też, że był w senacie, a w drodze powrotnej poczuł się osłabiony: - Pojechałem w poniedziałek do Senatu i jak w czwartek wracałem do domu, to było bardzo gorąco. Przez całą drogę z Warszawy do Poznania włączyliśmy klimatyzację maksymalną. Po przyjeździe czułem się przeziębiony. Brałem różne leki, a temperatura nie chciała spać. Wtedy stwierdziłem, że może warto się zbadać. I w sobotę o 10:00 pobrano mi próbki. O 17:00 zadzwonił do mnie doktor ze szpitala i zaprosił mnie na 14 dni - wyznał Libicki zakażony koronawirusem.

ZOBACZ: Koronawirus w Polsce: Zakażenia +658, Ofiary +5, Ozdrowieńcy +387. Dramatyczne wieści w weekend

Senator zaapelował też, aby wszyscy, z którymi widział się w ostatnim czasie poddali się badaniu: - Uwaga! Ważna wiadomość! Mam koronawirusa. Oczywiście podam tych których spotkałem w zeszłym tygodniu do Sanepidu. Gdybym o kimś zapomniał proszę, by sam zrobił test - czytamy na Twitterze senatora.

ZOBACZ: Gorlice. Czterech księży może być zakażonych koronawirusem. Kościół w Ropie ZAMKNIĘTY!

Rocznica Powstania Warszawskiego. Zablokowane największe skrzyżowanie w centrum Wrocławia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.