Koronawirus. Ziobro w MASECZCE odwiedził Kaczyńskiego

2020-03-26 11:22 CHA
Zbigniew Ziobro w maseczce chirurgicznej przyjechał do siedziby PiS
Autor: newspix.pl Zbigniew Ziobro w maseczce chirurgicznej przyjechał do siedziby PiS

Jeszcze kilka tygodni temu eksperci przekonywali, że maseczki na twarz powinny nosić tylko osoby chore, by nie przenosić wirusów. Teraz już taką formę ochrony zaleca się każdemu, w wielu miejscach w Polsce samorządy kupują mieszkańcom maseczki, a w Czechach obowiązkowo trzeba je mieć na sobie, gdy opuszcza się dom. Dmuchać na zimne postanowił też Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości w specjalistycznej maseczce udał się do siedziby PiS przy ul. Nowogrodzkiej, gdzie wciąż osobiście pracuje Jarosław Kaczyński.

Maseczki – mało co wywołuje w ostatnim czasie takie emocje. Ich ceny biją rekordy, zakup graniczy z cudem, a i wokół nich samych narosło wiele mitów. Jedno jest pewne – w Polsce coraz więcej osób decyduje się je nosić, wychodząc z domu. W tym gronie znalazł się minister Ziobro. Przykłady ostatnich dni pokazały, że koronawirus nie oszczędza kręgów władzy. Zarażony jest minister środowiska Michał Woś, należący do formacji Ziobry – Solidarnej Polski.

ZOBACZ TEŻ: Chory na koronawirusa minister Morawieckiego zaraził żonę w ciąży. Jaki jest stan kobiety?

Zresztą w samym resorcie sprawiedliwości też był przypadek zachorowania, i to w samym gabinecie politycznym ministra! Nic dziwnego, że Ziobro jako odpowiedzialny mąż i ojciec chroni się na wszelkie możliwe sposoby. Z maseczki nie rezygnuje też, gdy odwiedza siedzibę PiS, w której rezyduje Jarosław Kaczyński. Ciekawe, czy prezes PiS pójdzie za jego przykładem…

ZOBACZ TEZ: Koronawirus: Ćwierć miliona maseczek dla mieszkańców Olsztyna! Kiedy?

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze