Korwin-Mikke pokazał zdjęcie z pytonem. „ Ale bestia”

2021-08-04 21:48
Janusz Korwin-Mikke
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express

Janusz Korwin-Mikke słynie ze swoich kontrowersyjnych słów czy sytuacji. Niejednokrotnie jego pomysły wzbudzają skrajne emocje, ale polityk się ym nie przejmuje i dalej szokuje. Tym razem postanowił pokazać zdjęcie, na którym widać prawdziwą bestię.

Janusz Korwin-Mikke wyruszył w trasę po Polsce w ramach akcji „Wakacje z Konfederacją”. Nie jest jednak sam – cały czas towarzyszy mu żona Dominiką Korwin-Mikke i dwoje najmłodszych dzieci. Polityk jednak nie zajmuje się tylko pracą. W wolnych chwilach zwiedza lokalne atrakcje oraz spędza czas z najbliższymi. Podczas swojej trasy odwiedził już północ i południe Polski, a obecnie przebywa w Krakowie, gdzie między innymi odbył rejs po Wiśle. To jednak nie wszystko. Janusz Korwin-Mikke postanowił pokazać swoim obserwatorom na Instagramie zdjęcie z pytonem. Gigant spoczywa na jego ramionach, a sam zainteresowany z ogromną powagą obserwuje reakcje gada. - Zapomniałem z domu szalika, na szczęście zawsze można znaleźć coś na zastępstwo – napisał w poście. Fotografia wywołała wiele reakcji wśród fanów. „Ale bestia! Wąż też fajny”, „Jestem pod wrażeniem”, „Ale bydle”, „Oboje przepiękni!” – czytamy w komentarzach. Nie zabrakło też zabawnych porównań do lorda Voldemorta z serii o Harrym Potterze. 

Zobacz:

Korwin-Mikke o "prostytutkach" i ich "zarobkach". "Super JKM!"

Zdjęcia córki Korwin-Mikkego chwytają za serce. Tak spędzają czas

Janusz Korwin-Mikke miał okropny wypadek! Ruszył do szpitala. Drastyczne zdjęcia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE