Kosiniak-Kamysz szczerze o in vitro i malutkiej córeczce [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

2019-10-09 16:38 PJ
Express Biedrzyckiej- Władysław Kosiniak-Kamysz
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS "Express Biedrzyckiej"- Władysław Kosiniak-Kamysz

W nowym odcinku "Expressu Biedrzyckiej" gościem był przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz. W rozmowie z Kamilą Biedrzycką szef PSL rozwiał wszelkie wątpliwości, co do możliwości stworzenia koalicji z PiS. Odniósł się również do słów ojca prezydenta Andrzeja Dudy na temat in vitro. Mocno przedstawił swoje stanowisko i przy okazji wspomniał o córeczce Zosi.

Władysław Kosiniak-Kamysz to kolejny polityczny gość "Expressu Biedrzyckiej". Przewodniczący PSL rozmawiał z Kamilą Biedrzycką o powyborczych scenariuszach i planach jego ugrupowania. Zapytany także zostało o słowa Jana Tadeusza Dudy - kandydata do Senatu, a prywatnie ojca prezydenta na temat in vitro, bo lider PSL zapowiedział finansowanie in vitro z budżetu państwa. Przypomnijmy, że Duda nazwał tę metodę "eksperymentem medycznym". Co o tym powiedział Kosiniak-Kamysz? - Ja się z tym fundamentalnie nie zgadzam. (...) W tym roku nam się Zosia urodziła, to nie ma większej radości, ja to sam wiem. To jest najważniejsze w życiu. Każdy ma swoje sumienie i kościół daje pewien zbiór wartości, wiara daje wartości, ale podstawą katolicyzmu jest wolność wyboru, wolność decydowania. (..) Jestem osoba wierzącą i wiem, że  robienie czegoś dobrego, dawanie życia jest czymś najpiękniejszym - podkreślił.

SPRAWDŹ: Kosiniak-Kamysz o koalicji z PiS. Ma już dość tego, co robi Schetyna (Express Biedrzyckiej)

Zobacz cały wywiad Kamili Biedrzyckiej z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem: 

W niedzielę 13 października odbędą się wybory. Jakie są główne zapowiedzi pięciu ogólnopolskich komitetów? Szczegóły zna Jacek Prusinowski:
Najnowsze