Koszmar Niedzielskiego. Minister zdrowia pokazał zdjęcie. Już nie mógł wytrzymać!

2021-09-24 7:37
Adam Niedzielski
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Czwarta fala koronawirusa. 40 tysięcy zakażeń dziennie. Niedzielski ostrzega

W zeszłym tygodniu doszło w Sejmie do skandalu. Poseł Grzegorz Braun zawołał do ministra Adama Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał". W nocy minister zdrowia pokazał zdjęcie, które pokazuje prawdziwy koszmar. Ktoś nabazgrał na murze okropne słowa pod adresem Nidzielskiego.

Adam Niedzielski w zeszłym tygodniu w czasie posiedzenia Sejmu przedstawiał informacje dotyczące sytuacji w służbie zdrowia. Jego wystąpienie wzbudziło emocje wśród posłów, ale wszystko przebiegało spokojnie, do czasu, aż na mównicy pojawił się poseł Grzegorz Braun. Najpierw zaczął mówić o zbrodniarzach wojennych, po czym przeszedł do Niedzielskiego, a na koniec rzucił prosto do niego okrutnie brzmiące słowa: "Będziesz pan wisiał". Minister w pierwszej chwili chciał opuścić salę, ale inni zdołali go powstrzymać. Po wypowiedzi Brauna wybuchła afera, a sam polityk został srogo ukarany. Wydawało się, że sprawa nico przycichła, ale jednak nie. Minister Niedzielski umieścił w nocy wpis na Twitterze. Dodał zdjęcie, które umieściła w sieci internautka, a widać na nim pomazany napisami mur. Co nabazgrano? "Fałszywa pandemia. Niedzielski będziesz wisiał" i skomentował wprost: , w którym napisał: - Tak wyglądają skutki nawoływania do agresji i nienawiści z mównicy sejmowej. To była nie tylko groźba bezpośrednia ale właśnie chęć wywołania reakcji fanatyków. Niech każdy sobie odpowie czy hejt należy tolerować.

DOWIEDZ SIĘ>>>To ona doradza Tuskowi?! Kim jest teściowa Tuska?

NIE PRZEGAP>>>Niedzielski aż się zagotował po słowach Brauna. Powstrzymali go!

Skandal w Sejmie! Braun do Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE