Koszmarne dla Kaczyńskiego PROROCTWO polskiego misjonarza. Aż ciarki przechodzą!

2019-09-17 16:30 LIKP
Jarosław Kaczyński
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Jarosław Kaczyński

Prawo i Sprawiedliwość raczej dobrze żyje z Kościołem. Niejednokrotnie różni duchowni chwalili partię Jarosława Kaczyńskiego. działa to także w drugą stronę. Ostatnio na przykład prezes PiS otwarcie wsparł kontrowersyjnego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Są jednak księża, którzy na Kaczyńskiego reagują alergicznie. Jednym z nich jest znany polski misjonarz - Ks. Stanisław Walczak.

Ksiądz Walczak często atakuje Prawo i Sprawiedliwość (KIM JEST KSIĄDZ STANISŁAW WALCZAK). Generalnie uważa on, ze ta partia z chrześcijaństwem ma niewiele wspólnego. Misjonarz nie oszczędza też ojca Tadeusza Rydzyka (ZOBACZ TU). I dla redemptorysty, i dla PiS ks. Walczak to niewygodny przeciwnik, bo na swojej stronie na Facebooku chwali się zdjęciem z samym Janem Pawłem II. Kapłan przewiduje, że w dzień wyborów nastąpi klęska PiS. Jego proroctwo dla Jarosława Kaczyńskiego jest przerażające. "Lżenie Jezusa i Jego Matki stało się chlebem codziennym katolików, którzy wyniesieni zostali przez arcykapłanów na piedestał Kościoła i Państwa" - stwierdził ks. Walczak na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjne informacje o ojcu Agaty Dudy! Prezydent się WŚCIEKNIE [TYLKO U NAS]

Duchowny w dalszej części wpisu zaznaczył, że Jezus Chrystus nie umarł. - Ale on żyje, żyje pośród swego ludu, także i w Polsce. I przed tym zarówno arcykapłani, jak i ich partyjni pretorianie, mają ogromny strach. Wiedzą, że 13 października nastąpi dzień Zmartwychwstania i moce ciemności zostaną oślepione Jego światłością. Tak, tak - drodzy arcykapłani, tak, tak - drodzy zdrajcy Jezusa z partii i rodziny toruńskiej. Chcecie, by „Król Polski” pozostał martwy na Krzyżu! Niedoczekanie wasze - grzmiał ks. Walczak. 

Pocieszenie w modlitwie. TUTAJ!

Najnowsze