Krystyna Pawłowicz naprawdę poradziła to chłopakowi Zofii. Bardzo delikatna sprawa. „Szukaj innych teściów, bo źle skończysz”

2021-05-07 5:07
Krystyna Pawłowicz
Autor: Wojciech Artyniew/Super Express

Krystyna Pawłowicz znana jest z ciętego i kontrowersyjnego języka. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w mediach społecznościowych spędza bardzo dużo czasu: komentuje, czyta, czasami zamieszcza swoje zdjęcia. Tym razem postanowiła wyrazić swoje oburzenie w bardzo delikatnej sprawie. Poszło o … pewnego chłopaka Zofii, który nie chciał pić z jej ojcem. Krystyna Pawłowicz skomentowała całą sytuację i dała radę tajemniczemu mężczyźnie.

Krystyna Pawłowicz lubi wchodzić w dyskusje z internautami. Czasem ich poucza, czasem z nimi spina i dochodzi do draki, ale nieraz rozmowy przebiegają bardzo miło, a to najwyraźniej działa na byłą posłankę sentymentalnie. Bo wtedy Pawłowicz nabiera ochoty na uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącej własnego życia. Dla przykładu, w lutym tego roku, sędzia Trybunału Konstytucyjnego zdecydowała się na opublikowanie nieznanego zdjęcia z młodości. Fotografia pochodziła z okresu, gdy Krystyna Pawłowicz miała niewiele ponad dwadzieścia lat. „Miałam na tym zdjęciu ok.25 - 27 lat. Byłam asystentem na UW, myślałam o doktoracie. Ale wkrótce wybuchła Solidarność i najpierw robiło się inne, ważniejsze rzeczy..” - komentowała Pawłowicz. Jednak sędzia TK lubi komentować również inne sprawy. Jeden z twitterowiczów opublikował fragment nagłówka i tekstu z WP na co zareagowała Krystyna Pawłowicz.

Chłopak Zofii nie chciał pić z jej ojcem. „Strasznie mi wstyd i głupio przed moją rodziną”„Zofia po raz pierwszy zaprosiła swojego chłopaka do rodzinnego domu. Stresowała się, bo chciała, aby jej ukochany wypadł jak najlepiej. Niestety, dziewczyna uważa, że ten ją ośmieszył, a jej rodzice nigdy go nie zaakceptują” - brzmi fragment tekstu. Krystyna Pawłowicz owemu chłopakowi Zofii postanowiła dać cenną radę. Jaką? „Pozdrawiam tego chłopaka. Szukaj innych teściów, bo źle skończysz...” - skomentowała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Idealny prezent dla mężczyzny? Zobacz co przygotowała Krystyna Pawłowicz. Komentarz Adama Federa. [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze