Krystyna Pawłowicz szuka chłopaka. Dała ogłoszenie. Szczytny cel

2021-09-26 16:01
Krystyna Pawłowicz
Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz dała się poznać jako wielka fanka Twittera, kobieta regularnie komentuje tam bieżące wydarzenia, a całkiem niedawno gorąco kibicowała polskim siatkarzom na Mistrzostwach Europy. Jej wpisy wzbudziły wielkie zainteresowanie i były szeroko komentowane przez kibiców. Tym razem Krystyna Pawłowicz opublikowała inny post. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego szuka przez internet pewnego mężczyzny. Ma do niego bardzo ważną sprawę.

Krystyna Pawłowicz szuka tego chłopaka. Poznajesz go?

Trzeba przyznać, że Krystyna Pawłowicz w świecie "internetowego ćwierkania" odnajduje się rewelacyjnie. Jej wpisy na Twitterze budzą zazwyczaj wiele skrajnych emocji, podczas minionych siatkarskich Mistrzostw Europy Pawłowicz gorąco wspierała podopiecznych Heynena. - Bartosza KURKA bardzo lubię. Wydaje się najbardziej niegrzeczny i nieusłuchany. I trenera HEINENA,najbardziej pogodny trener - pisała wtedy. Tym razem jednak sędzia Trybunału Konstytucyjnego opublikowała nieco inną rzecz. Okazuje się, że Krystyna Pawłowicz szuka chłopaka, jednak nie chodzi o byle jakiego chłopaka, a jej wpis to nie anons matrymonialny. Kobieta poszukuje konkretnego mężczyzny, który ma grać na trąbce pod Zieleniakiem obok warszawskiej Hali Banacha. Chce on w ten sposób uzbierać potrzebne fundusze na operację matki. Wszystko wskazuje, że Krystyna Pawłowicz zainteresowała się jego losem i chce pomóc. - UWAGA !Czy ktoś ma jakiś namiar na tego chłopaka ? Poproszę - napisała Pawłowicz w swoim wpisie na Twitterze. A wy, znacie tego mężczyznę?  

Drzewo przeznaczone do wycinki przy al Ken na którym przyklejono klepsydrę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE