Oto, jak Pawłowicz buszuje w środku nocy w Internecie. Są dowody!

2021-01-14 8:35 jot
Krystyna Pawłowicz
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz zdecydowanie jest jedną z najbardziej aktywnych byłych posłanek i kobiet związanych ze światem polityki w Internecie. Chociaż nie jest nastolatką, to bardzo dobrze sobie radzi w wirtualnym świecie. Co ciekawe, nowe technologie i wirtualny świat tak ją wciąga, że potrafi buszować w Internecie nawet w środku nocy! Dowody? A jakże, są.

Krystyna Pawłowicz potrafi zaskakiwać. Była posłanka jest jedną z najbardziej znanych użytkowniczek Twittera. Dzięki temu medium społecznościowemu może kontaktować się ze swoimi sympatykami, ale nie tylko. Często publikuje ciekawe piosenki, które lubi lub komentuje obrazy, co wśród wiecznego pędu w Internecie daje chwile refleksji i obcowania ze sztuką. Co ciekawe, była posłanka jest tak pochłonięta wirtualnym światem, że zagląda tam nawet w środku nocy! Dowodem na to może być ostatnia wymiana zdań Pawłowicz z Barbarą Pielą, która tworzyła animacje, za pomocą własnoręcznie wykonanych figurek, komentujące wydarzenia społeczno-polityczne, a emitowane w TVP Info. Wymiana zdań, do której doszło dosłownie o 4 nad ranem! Dacie wiarę? A jednak. 

DOWIEDZ SIĘ>>>Draka! Olejnik nie spodziewała się, że na jaw wyjdzie jej prywatna rozmowa. A jednak...

Oto, jak Pawłowicz buszuje w środku nocy w Internecie. Są dowody

Pawłowicz zauważyła zdjęcie figurek Pieli i postanowiła skomentować: - Piękne, wymowne. Ale ten Soros to za ładny tu jest. Na co autorka zapytała: - Pani Profesor jeszcze nie śpi czy już nie śpi o godzinie 4-tej? Nie dziwię się szczególnie, bo sama prowadzę nocny tryb życia, ale odsypiam w dzień. Serdecznie pozdrawiam :-) Co na to Krystyna Pawłowicz? Przyznała, że po prostu się przebudziła i zajrzała na Twittera, by tam pobuszować: - Jakoś zbudziłam się, zajrzałam na chwilę do TT i zobaczyłam Pani figurki. Nic lepszego już więcej nie zobaczę i wracam do spania. Pozdrawiam Panią Basię. Jak widać była posłanka, a obecna sędzia Trybunału Konstytucyjnego czujnie sprawdza Twittera nawet w nocy, czyli... nic jej nie zaskoczy.  

SPRAWDŹ>>>Najnowszy sondaż partyjny. Kaczyński może się cieszyć? Nie ma złudzeń. Wszystko jasne

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz: Dworczyk to jedyny sprawny minister
Najnowsze
KOMENTARZE