Krystyna Pawłowicz się WKURZYŁA. Chodzi o reklamę. "Bardzo dużo wszawicy"

2020-09-15 17:24 SAN
Krystyna Pawłowicz
Autor: Andrzej Hulimka/REPORTER Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz nie jest już posłanką, która wzbudzała kontrowersje w Sejmie. Jednak nadal wzbudza emocje w sieci. Za pośrednictwem portali społecznościowych, w szczególności Twittera dzieli się z obserwatorami różnymi przemyśleniami, które są często osobliwe. Nie każdy ma tak wielką wyobraźnie jak Krystyna Pawłowicz. Tym razem prawniczka zaskoczyła wszystkich.

Krystyna Pawłowicz nie unika trudnych tematów. Zawsze potrafi zmierzyć się z rzeczywistością, która niektórych przytłacza. Ale nie Krystynę! Była polityk postanowiła uciąć sobie krótką rozmowę o..wszach. Co było inspiracją? Ano telewizja, która zainspirowała byłą posłankę na tyle, że postanowiła popełnić wpis. Jednak wziął w nim w obronę młodzież, która wedle Pawłowicz jest pokazywana w reklamach jako brudna. Kto jest winny wszawicy? Zdaniem Pawłowicz kasa. 

"W TV reklama środka p-ko wszawicy: „Niedawno Zuzia przyniosła do domu wszyyyyy.Przyp. wszawicy jest TERAZ bardzo dużo”. Skąd TERAZ w PL „BAAARDZO DUUŻO WSZAWICY”, gdy nauka zdalna, dzieci się izolują, ręce myją. Na jakiej podst.firma KŁAMIE i zarzuca PL powszechny brud?Dla kasy" - napisała na swoim Twitterze wyraźnie zbulwersowana Pawłowicz. 

CZYTAJ: Wałęsa NIEPOKOJĄCO: "Ledwo nogi ciągam". Co się dzieje?!

Super Raport 15.09 (Goście: Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy, Krzysztof Kwiatkowski - senator, były szef NIK oraz adwokat Michał Wawrykiewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.