Pawłowicz wypomina urodę Środzie. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie

2020-09-19 17:22 Danuta Rawicka
Magdalena Środa, Krystyna Pawłowicz
Autor: EAST NEWS, PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Magdalena Środa, Krystyna Pawłowicz

Była posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego, znana ze swoich zjadliwych wypowiedzi, znowu zaatakowała. Tym razem Krystyna Pawłowicz wypomina urodę Magdalenie Środzie. Czy ma do tego prawo? A może czuje się bezkarna- jak sugerują internauci ?

Wojna Krystyny Pawłowicz z Magdaleną Środą o urodę. Choć wcześniej zapowiadała, że nie będzie więcej wypowiadać się w Internecie, znowu nie mogła się powstrzymać i zrobiła to w swoim stylu. Krystyna Pawłowicz, pani profesor, prawnik, pozwoliła sobie zamieścić na Twitterze wpis odnoszący do wyglądu Magdaleny Środy. Napisała: „Pani Magdalena Środa pasjami obraża co ładniejsze polskie kobiety…."

Na odpowiedź internautów nie trzeba było czekać długo - Ciekawe, że twierdzi tak osoba, która sama wielokrotnie obrażała innych nie przebierając w słowach. Pani Pawłowicz nigdy nie przejawiała tzw. kobiecej solidarności, ale tym razem, komentując w taki sposób wygląd innej kobiety, zdecydowanie posuwa się za daleko. Być może pani profesor Pawłowicz uważa, że bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji ma prawo głośno mówić, co tylko przyjdzie jej do głowy, nawet największe i obraźliwe bzdury. A może z jej strony jest to po prostu zazdrość - jak piszą w komentarzach niektórzy internauci.

Najnowsze