Krzysztof Śmiszek przyłapany na zakupach. Robert Biedroń będzie zachwycony

2021-09-25 6:00
Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek
Autor: archiwum prywatne

Koszula, marynarka, buty, jesienna kurtka! Czego tam wiceszef klubu Lewicy Krzysztof Śmiszek (42 l.) nie przeglądał! Polityk stroił się tak dla europosła Roberta Biedronia (45 l.)!

Są ze sobą już 19 lat i nie widzą poza sobą świata! Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń kochają się jak dwa gołąbki. Uwielbiają też świetnie wyglądać i modnie się prezentować. Dlatego poseł Śmiszek wybrał się ostatnio na zakupy do jednej z galerii, aby odświeżyć nieco swoją garderobę. - Nadchodzi sezon jesienny, więc trzeba też trochę cieplej się ubierać. Czekają nas posiedzenia Sejmu, dużo spotkań, więc raz na jakiś czas trzeba garderobę odświeżyć, zmienić. Przeglądałem marynarki, buty, kurtki na jesień, ale też perfumy – mówi nam Krzysztof Śmiszek. Czy Robertowi Biedroniowi spodoba się nowa jesienna garderoba jego partnera? Okaże się już wkrótce!

Zobacz: Śmiszek zdradził prawdę o związku z Biedroniem. Szczęka opada

Widać, ze Krzysztof Śmiszek przyłożył się do wyboru nowej garderoby - dokładnie oglądał każdą sztukę i czytał metki. Na dłużej przystanął także przy regale z perfumami, gdzie próbował wybrać idealny zapach. Pozwolił sobie zdjąć maseczkę tylko po to, żeby je powąchać i gdy nikogo nie było w pobliżu. Widać, że wyprawa była dla niego prawdziwą przyjemnością!

Sonda
Czy zamierzasz odświeżyć swoją garderobę na jesień?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE