Ks. Janusz dostrzega plusy pandemii koronawiusa. Te słowa dają do myślenia

2020-04-01 10:25 LIKP
Szpital w Łapach. Mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa uciekł z izolatki
Autor: KMP Białystok Szpital w Łapach. Mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa uciekł z izolatki

Ten kapłan znany jest z tego, że mówi to, co myśli, nie bacząc na to, czy się komuś to podoba, czy nie. Ksiądz Janusz Chyła to prawdziwa gwiazda prawej strony Twittera, choć i jej zdarza mu się podpaść. Tym razem popularny kapłan skomentował doniesienia jeden z pracownic ojca Tadeusza Rydzyka. Te słowa dają do myślenia. Na pewno nie można obok nich przejść obojętnie.

Ostatnio ks. Janusz bardzo rozsądnie zareagował na haniebne - niosące gigantyczne zagrożenie słowa (ZOBACZ TU)- słowa innego duchownego - zaprzyjaźnionego z ojcem Tadeuszem Rydzykiem ks. Jana Guza. - Niestety ks. Guz głosi nieprawdziwe tezy. Pan Jezus nie zaraża, ale ksiądz może to uczynić. Wiara i rozum muszą iść w parze!!! - pieklił się Chyła. W sprawie bredni tego kapłana interweniowała już kuria (CZYTAJ TUTAJ). Ks. Chyła zainteresował się tymczasem zupełnie inną sprawą. Chodzi o kluczową dla Kościoła sprawę aborcji. Pracownica ojca Tadeusza Rydzyka z Radia Maryja Zuzanna Dąbrowska udostępniła link do materiału zatytułowanego "Brytyjskie kliniki aborcyjne są zamykane w wyniku pandemii koronawirusa". Chyła skomentował to krótko. "Są jakieś plusy obecnej sytuacji" - stwierdził. 

Z artykułu wynika, że na Wyspach Brytyjskich rocznie dokonuje się 200 tysięcy aborcji. W ciągu tego samego okresu na świat przychodzi 700 tys. noworodków. 

ZOBACZ TAKŻE: Duda w FURII po decyzji PiS! Ostrzegł, że tego NIE ZAPOMNI

Express Biedrzyckiej - Tomasz Grodzki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze