Kukiz ALARMUJE: W Pendolino śmiedzi rozkładajacym się TRUPEM [ZDJĘCIE Z POCIĄGU]

2018-06-13 10:57 LIKP
PAWEŁ KUKIZ
Autor: Marcin Wziontek PAWEŁ KUKIZ

Paweł Kukiz wybrał się na przejażdżkę pociągiem. Zdecydowanie nie będzie miło wspominał tej podróży. O swoich przygodach opowiedział na Facebooku. Były wokalista zespołu Piersi narzeka, że w środku pociągu czuć było "powalający" smród. Kukiz jednak szybko przystosował się do specyficznego zapachu. Na tyle szybko, że w oparach zapachu "rozkładającego się trupa" spałaszował jajecznicę.

- Jadę Pendolinem do Warszawy. To, że opóźniony 20 minut to pikuś. Ale smród, jaki panuje w okolicach restauracyjnego i dwóch - trzech wagonów jest powalający. Zapach rozkładającego się trupa - napisał Kukiz (pis. org.). - Załoga (przesympatyczna i młoda) mówi, że od kilku miesięcy tak capi, i że monitowali w tym temacie, ale już odpuścili, bo echo :-). Podobno jakieś urządzenia chłodnicze padły i stąd ten smród, ale już się przyzwyczaili :-) - dodał muzyk i polityk.

Co ciekawe, Kukiz chyba dostrzegł plusy podróżowania w urągających warunkach, bo dowiedział się czegoś o ludzkich możliwościach. - Człowiek to jednak niesamowite bydlę. Przystosuje się do wszystkiego. Po godzinie tak się do smrodu przyzwyczaiłem, że spokojnie zjadłem jajecznicę a w kiblu znajduję zapachowe ukojenie - zdradził lider ruchu Kukiz'15.

PKP Intercity komentuje sprawę.

"PKP Intercity informuje, że po zidentyfikowaniu jednostki, która została przeznaczona do obsługi pociągu EIP 6104 w dn. 13 czerwca br., natychmiast po zakończeniu kursu skierowało skład do serwisu, w celu wyeliminowania źródła nieprzyjemnego zapachu. Ponadto w związku z powstałym incydentem PKP Intercity podejmie wzmożone kontrole wszystkich jednostek Pendolino podczas przeglądów serwisowych. Za powstałe niedogodności przepraszamy."

Najnowsze