Kumpel Pawłowicz OKRUTNIE atakuje Szumowskiego. Potem rzuca się: "WYPAD KUPO"

2020-03-31 14:32 LIKP
Minister Zdrowia Łukasz Szumowski
Autor: Tomasz Golla/Super Express Minister Zdrowia Łukasz Szumowski

Niebywałe! Człowiek, który ma świetne relacje z Krystyną Pawłowicz i uchodzi za jej prawdziwego kumpla, w okrutny i niezwykle brutalny sposób zaatakował ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. Tuż potem wpadł w prawdziwy amok i zaczął wyzywać swoich przeciwników od "kup" i "pajaców". Co w niego wstąpiło?!

Piotr Wielgucki znany jest głównie ze swojej niechęci do Jerzego Owsiaka, którego przy każdej okazji próbuje zmieszać z błotem. W dobrej komitywie jest za to z inną przeciwniczką twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Krystyną Pawłowicz. O świetnych relacjach Wielguckiego i Pawłowicz pisaliśmy w lutym (CZYTAJ TUTAJ). - Kolejny raz dziękuję Panu za wsparcie. Szkoda, że na zorganizowane,od lat trwające ataki chorej nienawiści ze strony J.Owsiaka i jego fanów ZUPEŁNIE nie reagują, nawet w wypadkach skrajnych - właściwe organy ani władne osoby. Ale damy radę. Głośno reaguje TYLKO Pan - tak do Wielguckiego zwracała się sędzia Trybunału Konstytucyjnego i była posłanka PiS. Teraz jednak zachowanie kolegi raczej nie spodoba się Pawłowicz. Jego słowa piekielnie mocno biją bowiem w jej znajomych z PiS.

- Gdyby ktoś jeszcze nie rozumiał o co tu chodzi, to chodzi wyłącznie o politykę. Łukasz Szumowski i Mateusz Morawiecki robią sobie kampanię pod roboczym tytułem "Zbawcy narodu". Te brednie, które dziś wypowiadali z medycznego punktu widzenia są kompletnym i szkodliwym idiotyzmem - tak komentował konferencję premiera i ministra zdrowia Wielgucki (TU PRZECZYTASZ O KONFERENCJI I NOWYCH REGULACJACH W SPRAWIE KORONAWIRUSA). Na nieprzychylne komentarze pod postem reagował równie ostro: "wypad kupo", wypad pajacu" - rzucał się na ludzi kumpel Pawłowicz. 

KONIEC SPACERÓW, jakie znaliśmy do tej pory! Restrykcyjne zalecenia rządu

Krzysztof Łapiński o poczynaniach Andrzeja Dudy [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze