Kumpel Rydzyka nie wytrzymał. ROZWŚCIECZYŁ go prymitywny SEKS

2019-10-21 8:43 CHA
Tadeusz Rydzyk
Autor: Artur Hojny/Super Express Tadeusz Rydzyk

Ks. prof. Dariusz Oko niejednokrotnie wysławiał się ostrymi wypowiedziami, dotyczącymi osób homoseksualnych, a także ideologi gender. Jako przeciwnik tychże często wypowiada się na antenie rozgłośni radiowej o. Tadeusza Rydzyka. Tak było również i w zeszły weekend. W Radiu Maryja kontrowersyjny duchowny znów prawił o seksualności, nie przebierając oczywiście w słowach. Rozwścieczony seksedukatorów nazwał handlarzami prymitywnego seksu.

- Nachalna seksualizacja to przestępstwo – stwierdził kapłan, a potem to już poszło jak z górki. Seksedukatorów ochrzcił mianem „seksdeprawadorów”. Dlaczego? - Dopuszczanie seksdeprawatorów do szkoły to jest podobnie, jakby wpuszczać do szkoły handlarzy narkotyków czy handlarzy wódki. Gdyby przyszedł jakiś człowiek, diler narkotyków, do szkoły i zaczął namawiać dzieci do przyjmowania narkotyków (albo handlarz wódki do picia alkoholu) to zostałby aresztowany, wyprowadzony w kajdankach ze szkoły – grzmiał w programie „Aktualności dnia”.

ZOBACZ TEŻ: Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Obawiam się wielkiego rozłamu w Kościele

Czymś podobnym jest wpuszczanie seksdeprawatorów, którzy są, jak gdyby handlarzami prymitywnego, wulgarnego seksu, który sami zwykle uprawiają i który chcą narzucić innym. Zresztą jakim prawem, na jakiej podstawie oni wchodzą? Z reguły nie mają żadnego przygotowania pedagogicznego, tylko przychodzą ze swoim towarem, z wulgarnym ujęciem seksu, które chcą niejako wepchnąć dzieciom do tego nieprzygotowanym – podkreślał.

Ks. Oko jest nauczycielem akademicki, wykłada na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie.

Najnowsze