Kumpel Rydzyka wyciągnął PENISA w miejscu publicznym! Teraz jest ZNIESMACZONY

2019-08-25 15:40 LIKP
Krzysztof Jackowski
Autor: papara20 Krzysztof Jackowski

To dopiero historia! W gronie dobrych znajomych ojca Tadeusza Rydzyka i częstych gości jego mediów znajduje się ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości, który lubi występować w mediach i wypowiadać się - z mocno prawicowych pozycji - na różne tematy. Zasłynął jednak przede wszystkim nie swoimi występami w telewizji, tylko... występem na publicznej plaży. Teraz postanowił zaatakować Pawła Rabieja. Jest zniesmaczony jego fotografią.

W zeszłym roku Jan Maria Jackowski został przyłapany nad Bałtykiem, gdy nago - z wyciągniętym penisem - przechadzał się po publicznej plaży (TU ZOBACZYSZ ZDJĘCIA). Co prawda, wokół nikogo nie było, ale nigdy nie wiadomo, czy ktoś nagle nie pojawi się zza nadmorskich krzaków. Rok później spotkaliśmy senatora PiS na plaży i już był ubrany jak należy (CZYTAJ TU).

ZOBACZ TEŻ: SPECJALNE butelkowe PIWKO na oknie Kaczyńskiego. Prawda wszystkich ZASKOCZY [WIDEO + FOTO]

Jackowski należy do grona kumpli Tadeusza Rydzyka i często gości w jego mediach. Ostatnio znów tam się pojawił. Komentował pikantne zdjęcia z łózka Pawła Rabieja i jego partnera. Zostały one upublicznione na profilu na Insastory chłopaka wiceprezydenta Warszawy (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). - To są sprawy indywidualne, prywatne, kto z kim w jakich relacjach pozostaje - ocenił Jackowski na antenie Radia Maryja. - Natomiast upublicznianie tego rodzaju materiałów może mieć znamiona uprawiania homopropagandy w jakimkolwiek kierunku związanych z treścią takich komunikatów. Uważam, że żyjemy w czasach, kiedy granice między tym, co uchodzi a tym, co nie uchodzi, zostają w tej chwili mocno zrelatywizowane i to jest cecha charakterystyczna naszych czasów - dodał ze smutkiem senator PiS.