Kurscy idą do Sejmu

2015-06-23 16:11
Jacek Kurski, Monika Kurska
Autor: Paweł Skraba

Dwa miesiące temu małżeństwo Moniki i Jacka Kurskich (49 l.) rozpadło się jak domek z kart. Ale to już niedługo może się zmienić! Jak dowiedział się „Super Express” oboje mają wystartować na jesieni do Sejmu ze wspólnej listy PiS i Zjednoczonej Prawicy!

– Otrzymałam propozycję startu w jesiennych wyborach na posła z Pomorza od Zjednoczonej Prawicy. Rozważam ją. Muszę jednak przyznać, że jestem bardzo zainteresowana i jeśli wszystko dobrze pójdzie, chciałabym wystartować – zdradza w rozmowie z „Super Expressem” Monika Kurska, do niedawna żona Jacka Kurskiego. On również bardzo chce kandydować do Sejmu i najpewniej wystartuje z listy PiS z Pomorza. Czy będą na wspólnej liście? – Nawet gdyby, to nie obawiam się Jacka. A z jego powodu przecież nie będę rezygnować ze startu  wyborach. Kobiety są potrzebne w polityce i powinno być ich jak najwięcej! – dodaje Monika Kurska. Jacek Kurski jest mocno zszokowany deklaracją swojej byłej żony o zaangażowaniu w politykę. – Dziwię się, bo z tego, co pamiętam, nigdy nie chciała wchodzić w życie publiczne. Ale jeśli to prawda, jeśli rzeczywiście wystartuje do Sejmu, to będę trzymał za nią kciuki – mówi nam Jacek Kurski. Czyżby więc połączył ich tym razem Jarosław Kaczyński (66 l.)?

Zobacz: Szydło zdradza: Nie boję się Kaczyńskiego! I zapowiada szydłobus

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE