Lech Wałęsa naprawdę go spotkał! Były prezydent pokazał zdjęcie z wielką gwiazdą

Lech Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lech Wałęsa

Lech Wałęsa słynie z zamiłowania do mediów społecznościowych. Raz po raz na Facebooku komentuje otaczającą go rzeczywistość i nie szczędzi gorzkich słów rządzących. Często były prezydent wspomina również liczne wyjazdy zagraniczne i spotkania ze znanymi osobistościami - światowymi przywódcami i gwiazdami. Tym razem Lech Wałęsa zaskoczył swoich fanów i udostępnił zdjęcie z prawdziwą legendą muzyki, znaną na całym świecie. Kto by się spodziewał, że Lech Wałęsa spotkał właśnie tego artystę.

Lech Wałęsa i Elton John na wspólnym zdjęciu

Lech Wałęsa i Elton John na wspólnym zdjęciu? Były prezydent wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Na profilu na Facebooku były prezydent udostępnił zdjęcie, na którym siedzi przy stole z brytyjską gwiazdą muzyki - cenionym na całym świecie kompozytorem, piosenkarzem i pianistą. Na fotografii widzimy wyraźnie zadowolonego ze spotkania Eltona Johna. Wzrok przykuwa niepodrabialny styl muzyka - okrągłe okulary i oryginalna marynarka. Z kolei Lech Wałęsa, w kapeluszu na głowie, skupiony jest na wypełnianiu dokumentów, a być może na podpisywaniu autografów. Jedno jest pewne - były prezydent miło wspomina to spotkanie i postanowił podzielić się tym ze swoimi fanami na Facebooku.

Nie przegap:

- Nie uwierzysz z kim spotyka się Wałęsa! Czy byłemu prezydentowi tak przystoi? [ZDJĘCIE]

- U Lecha Wałęsy pokazali Andrzeja Dudę z piosenką "Jeb*ć PiS" ! Olbrzymi skandal na 1 maja

Szok! To Wałęsa!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze