Lech Wałęsa zrozpaczony pożegnał Kamila Durczoka. Łzy napływają do oczu

2021-11-17 13:00
Kamil Durczok, Lech Wałęsa
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS, MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Kamil Durczok, Lech Wałęsa

Kamil Durczok zmarł niespodziewanie w wieku zaledwie 53 lat. Wcześniej zmagał się z nowotworem, ale wygrał tę walkę. Wbrew pozorom był w całkiem w dobrej formie, a wszystko w jego życiu zdawało się zmierzać w dobrym kierunku. Jak przekazała rzeczniczka szpitala, w którym dziennikarz zakończył swój żywot, Kamil Durczok zmarł "w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". Teraz w rozmowie z "Super Expressem" żegna go Lech Wałęsa. Okazuje się, że widzieli się dwa tygodnie przed śmiercią.

Pogrzeb Kamila Durczoka. Relacja z uroczystości TUTAJ

Śmierć Kamila Durczoka wstrząsnęła światem mediów i opinią publiczną. W 2003 roku dziennikarz wygrał walkę z białaczką. Zmagał się także z chorobą alkoholową i to on wsparł Beatę Kozidrak, gdy nastąpiła na nią nagonka po prowadzeniu auta "pod wpływem". Kamila Durczoka pożegnało wiele osobistości i postaci ważnych zarówno w polskiej telewizji (m.in. Monika Olejnik), filmie, a także w polityce. Lech Wałęsa jest wstrząśnięty tym, co się wydarzyło. Panowie mieli okazję widzieć się niedługo przez tym tragicznym zdarzeniem. Były prezydent w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, co myśli. - Kamil Durczok to był fachowiec. Dość prosto szedł właściwą drogą , szanowałem go, dobry człowiek. Dwa tygodnie temu rozmawialiśmy, był u mnie, miał wywiad. Będzie na pewno go brakować - stwierdził poruszony.

Wzruszające wspomnienie o Kamilu Durczoku. Przyjaciel dziennikarza szczerze o ich znajomości
Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE