Lepper poparł Trzaskowskiego. Wkurzył się na Dudę. POWAŻNY powód! [TYLKO U NAS]

2020-07-08 13:07 Kamil Szewczyk
Tomasz Lepper, Rafał Trzaskowski
Autor: SUPER EXPRESS (2) Tomasz Lepper, Rafał Trzaskowski

Pięć lat temu Tomasz Lepper nie poparł żadnego z kandydatów na prezydenta. Ale w tych wyborach ma swojego kandydata! W rozmowie z „Super Expressem” syn zmarłego w 2011r. Andrzeja Leppera wskazuje na kogo będzie głosował i dlaczego!

Kandydat KO Rafał Trzaskowski odwiedził ostatnio między innymi wieś Radzicz w woj. kujawsko-pomorskim. Szczególną uwagę poświęcił problemom polskich rolników. - Rząd PiS obiecywał zrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników i nic takiego się nie stało. (…) Nasi rolnicy to są po prostu przedsiębiorcy, którzy mają takie same prawa i trzeba im po prostu pomóc. Dzisiaj trzeba pomóc tysiącom polskich rolników, którzy są przedsiębiorcami i mają polskie firmy, dbając o to, żeby Polska kwitła i mogła się rozwijać – mówił Rafał Trzaskowski. Na spotkaniu w Radziczu pojawił się m.in. Tomasz Lepper. 

ZOBACZ TAKŻE: Trzaskowski w Brazylii. Koszt wyjazdu powala [ZOBACZ DOKUMENTY]

Syn zmarłego w 2011 roku Andrzeja Leppera mocno wsparł Rafała Trzaskowskiego. W rozmowie z „Super Expressem” tak argumentuje swoje poparcie dla kandydata KO w wyborach prezydenckich. - Rafał Trzaskowski jest bardziej kompetentną osobą, pokładam w nim większe nadzieje niż w Andrzeju Dudzie. Może w tym rolnictwie się wreszcie poprawi. Myślę, że o rolników bardziej dbałby Trzaskowski niż Duda. Ja nie dostałem tzw. suszowego, czyli wsparcia za straty w rolnictwie. Jestem Dudą zawiedziony. Pięć lat temu w ogóle nie głosowałem, teraz stawiam na Trzaskowskiego. Kibicuję mu i życzę wygranej! – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Tomasz Lepper.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 7 VII (goście: Nitras, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze