Miller o orientacji seksualnej wnuczki. Uchylił rąbka tajmenicy

2018-07-21 6:00 KS
Monika Miller
Autor: Instagram Monika Miller (22 l.) doskonale wie, jak zrobić wokół siebie dużo szumu!

Dumny ze swojej wnuczki dziadek postanowił odnieśc się do plotek dotyczących jej orientacji seksualnej. Były premier nie pozostawia złudzeń. - Moja wnuczka nie jest biseksualna, a heteroseksualna. Znam ją od dziecka, miała tylko chłopaków! – komentuje nam jednoznacznie były premier Leszek Miller (72 l.). Kilka dni temu w sieci zawrzało, gdy Monika Miller (23 l.), wyznała internautom, że lubi chłopców i dziewczyny.

Ostatnio na sesję szczerości ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych zdecydowała się Monika Miller. Padały przeróżne pytania - o tatuaże, o pasje, a wreszcie ktoś zapytał: „Jesteś heteroseksualna?”. „Oj chyba nie, raczej bi” - odpowiedziała zaskakująco Monika. 

Takim wyznaniem musiał być zszokowany jej dziadek, były Leszek Miller. Kiedy do niego zadzwoniliśmy w tej sprawie, nie dowierzał. - Monika nie jest biseksualna – rzucił wyraźnie zdumiony. I po chwili wyznał, że w swoim życiu jego wnuczka miała tylko chłopaków. - Moja wnuczka nie miała dziewczyn w znaczeniu seksualnym. Monika jest normalną, heteroseksualną kobietą. I miała jak do tej pory tylko narzeczonych, a nie narzeczone. Teraz jest na etapie rozejścia się z jakimś chłopakiem – zdradził nam Leszek Miller. Więc może była to prowokacja ze strony wnuczki Moniki?

Najnowsze