Lewica zdradziła opozycję z PiS. Najlepsze memy [Galeria]

2021-05-01 12:05
Lewica zdradziła PiS z opozycją. Najlepsze memy
Autor: internet

Choć od elektryzującej deklaracji Lewicy, że będzie głosować wraz z PiS i Porozumieniem za wdrożeniem w życie unijnego Funduszu Odbudowy, minął już niemal tydzień, to wciąż nie ustają komentarze wzburzonych wyborców opozycji, którzy zarzucają Lewicy „dogadanie się z diabłem”. Tymczasem dla części internautów, wielka zawierucha na linii KO-Lewica, jest idealnym momentem do wykazania się poczuciem humoru i błyskotliwością. Specjalnie dla was stworzyliśmy galerię najśmieszniejszych obrazków podsumowujących "wielką zdradę" w niegdyś "zjednoczonej opozycji".

Poniżej przedstawiamy galerię, w której prezentujemy dzieła wspaniałych anonimowych komentatorów życia publicznego w Polsce, bez których polityczną codzienność Polski naprawdę ciężko  byłoby przełknąć, przetrawić i zaakceptować. Swoją dozgonną wdzięczność możemy okazać tylko poprzez dalsze puszczanie ich dzieł w świat. Co o tych memach sądzą sami zainteresowani? Bardzo ciężko stwierdzić, gdyż memy publikują wyłącznie, gdy obektem satyry są ich polityczni przeciwnicy. Jednak mamy nadzieję, że jeśli nie Lewicy i PiS, to chociaż Wam, drodzy czytelnicy, wywołają na twarzach nieco uśmiechu i pokrzepią nastrój. Bo czyż nie od tego są memy (i polscy politycy w ogóle)?

KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ, BY ZOBACZYĆ GALERIĘ Z NAJLEPSZYMI MEMAMI O KOALICJI PiS-LEWICA

NIE PRZEGAP:Prima aprilis 2021 na wesoło! Zobacz najśmieszniejsze memy w internecie [GALERIA]

Express Biedrzyckiej - Radosław Sikorski: Lewica umacnia władzę Kaczyńskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze