Liroy rapuje z synem gwiazdy TVP. W tle medyczna marihuana [WIDEO]

2021-04-22 17:48 san
Wiganna
Autor: EASTNEWS(2)

"Kto by pomyślał? Stowarzyszenie Wolne Konopie nawiązało współpracę z Belmondogiem, której efektem jest kilka utworów o praktycznym wymiarze z punktu widzenia użytkowników konopi. Młody Gdynianin w połowie 2020 roku został pacjentem medycznej marihuany, co pozytywnie wpłynęło na jego stan zdrowia. Więcej info wkrótce" - czytamy w opisie pod klipem, który ukazał się w serwisie YouTube. Jednak w klipie rapera Belmondo nie wystąpił jedynie on sam. Gościnnie pojawił się także były poseł Piotr Liroy-Marzec, który po odejściu z polityki jest rzadko widywany.

Na klipie Belmondawg widać wesoło rapującego Liroya, który najwyraźniej nie wyszedł z wprawy. Co ciekawe, w teledysku wystąpiła słynna stylistka Wiganna Papina, która jest mamą rapera Belmondawg(jego prawdziwe imię to Tytus). Liroy-Marzec po raz pierwszy spotkał Wigannę na planie swojego teledysku z dawnych czasów. Wówczas Wiganna Papina prezentowała się równie osobliwie co obecnie. 

Teledysk, na którym wspólnie z Tytusem rapuje Liroy-Marzec traktuje o medycznej marihuanie. Piotr Liroy-Marzec będąc w polskim Sejmie postulował o legalizację konopii w celach leczniczych. Z kolei raper Tytus w utworze "Kto by pomyślał?" rapuje o swoich doświadczeniach dotyczących medycznej marihuany, która zdaniem artysty pomogła mu w problemach zdrowotnych. 

Co ciekawe Liroy-Marzec jest właścicielem sklepu z medyczną marihuaną. Ceny konopii w owym sklepie wahają się między 199 zł a 920 zł! Na stronie internetowej Liroy-marzec zachęca do tego, aby inwestować w medyczną marihuanę, która jego zdaniem pomogła wielu ludziom podczas choroby. 

"Konopie mają wiele zalet i zastosowań. Można z nich wytwarzać leki, suplementy diety, produkty spożywcze, kosmetyki. Można też na nich robić dobry biznes. Ocenia się, że globalnie ten rynek jest już wart ponad 360 miliardów dolarów. Już niebawem będziecie mogli zostać współwłaścicielami LiRoyal - konopnego imperium o zasięgu globalnym, firmowanego przez Piotra Liroya-Marca, znanego rapera, biznesmena i polityka. Jako parlamentarzysta i aktywista zrobił on wiele, aby walczyć o korzystne dla branży zmiany w prawie i zmienić jej społeczny odbiór. Teraz czas na kolejny krok. Liroy zgromadził wokół siebie zespół ekspertów od uprawy, badania i przetwarzania konopi, specjalistów w dziedzinie e-commerce z doświadczeniem międzynarodowym oraz influencerów, którzy pomogą zbudować rozpoznawalność marki. Firma będzie oferować olejki, suplementy, susze, jointy, a także specjalnie skomponowane boxy oraz zestawy, stworzone z najwyższej jakości konopi Sativa Cannabis L. pochodzącej z najlepszych, certyfikowanych upraw. Jeśli nie chcesz przegapić konopnego boomu zainwestuj w LiRoyal!" - czytamy na stronie byłego posła na Sejm. 

Kim właściwie jest jest Wiganna Papina?

To znana stylistka, która wielokrotnie występowała w TVP przekazując Polakom informacje o najnowszych trendach. Charakterystyczny styl Wiganny sprawia, że znawczyni mody nie jest osobą wobec której można przejść obojętnie. Gwiazda posiada konto na Instagramie, na którym prezentuje swoją zadbaną sylwetkę w ciekawych kreacjach.

Express Biedrzyckiej - Bolesław Piecha: To nie rząd jest winny liczbie zgonów, a my sami
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze