Ludzie w szoku po programie Olejnik. Dyduch z SLD dał popis. Nawet Durczok nie wytrzymał

2021-05-12 20:55 cha
Marek Dyduch
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI Marek Dyduch

Ten odcinek programu Moniki Olejnik „Kropka nad i” na długo pozostanie w pamięci obserwatorów polityki. A to za sprawą jednego z gości – Marka Dyducha. Poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej dosłownie wprawił swymi wypowiedziami w osłupienie widzów. Zresztą nie tylko. Zdziwienia nie kryła sama Olejnik, oraz również goszcząca w „Kropce nad i” Barbara Nowacka. Doszło do tego, że nawet Kamil Durczok, który oglądał w TVN24 popisy Dyducha nie wytrzymał i dał upust swym emocjom na Twiterze. Oj, zrobiło się gorąco.

Gośćmi Moniki Olejnik w „Kropce nad i” byli Marek Dyduch z SLD i Barbara Nowacka z KO. Jednak to nie dysputa polityczna między nimi zapisze się w historii. Do tej prędzej przejdą teksty, które Dyduch zaserwował widzom TVN24 i Nowackiej. Polityk przez internautów został nawet ochrzczony „Markiem Suskim lewicy”. Słusznie? „Pani tak, jak moja żona, słyszy tylko to co chce”, „pani trajkocze i trajkocze” - tego typu uwagi rzucał w stronę posłanki Nowackiej Dyduch u Olejnik. Na wizji zostały one skwitowane określeniem: seksistowskie. Zszokowani jego wyczynami internauci nie zostawili na polityku suchej nitki.

NIE PRZEGAP: Twarz Moniki Olejnik z bliska bez ściemy. Tak naprawdę wygląda prowadząca Kropkę nad i [Zdjęcia]

Nazwano go np. mizoginem i dziadersem, a i to najłagodniejsze określenia. Swe komentarze zostawili również znani. „Marek Dyduch tyle rozumie z polityki, ile rozumiał kiedy SLD kończyło swój marny (wtedy) żywot. Strasznie to było w tvn24...” - stwierdził Kamil Durczok. - Po nieeleganckiej wobec Barbary Nowackiej rozmowie w Kropce nad i, po pozdrowieniu przez Nią wszystkich cierpliwych kobiet poseł Dyduch odpowiedział - „dziękuję”. Czyżby poczuł się cierpliwą kobietą? Bo nie wygląda… - skwitowała senator Magdalena Kochan. - Chamstwo Marka Dyducha kontra klasa Barbary Nowackiej. To się musiało tak skończyć – napisała Marzena Okła-Drewnowicz. - Grupa rekonstrukcyjną PRL coraz bardziej aktywna. Powrót do przyszłości – stwierdził Tomasz Lis. Trzeba przyznać, że Dyduch przez swój występ rozgrzał do czerwoności Twitter. Co sądzicie o jego zachowaniu? Dajcie znać w komentarzach.

Super Raport 12.05 (Goście: Andrzej Sośnierz, Szymon Hołownia, prof. Mieńkowska-Norkiene - UW) Sedno Sprawy: Adam Niedzielski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze