Maciej Dowbor okrutnie zakpił z Andrzeja Dudy! Internet płacze ze śmiechu

2021-06-01 20:02
Andrzej Duda
Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS

Andrzej Duda już kilka razy był bohaterem żartów i internetowych memów. Wystarczy przypomnieć jego udział w #hot16challange, gdzie podjął się rapowania. Wersy "Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły" wyjątkowo przypadł do gustu internautom, którzy wielokrotnie je przerabiali i dopasowywali do śmiesznych scenek. Teraz Andrzej Duda stał się pretekstem do żartów dla prezentera Macieja Dowbora. Dziennikarz okrutnie zakpił z prezydenta, a użytkownicy zalewają się łzami śmiechu.

Andrzej Duda niedawno udzielił wywiadu wPolsce.pl, gdzie opowiadał między innymi o tajnikach swojej kampanii wyborczej. Najwięcej uwagi przykuwa jednak jego wypowiedź dotycząca tego, jakie cechy powinien mieć prezydent. - Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć. Dotyczące chociażby bezpieczeństwa Rzeczypospolitej - mówił Andrzej Duda. Właśnie ten fragment wypowiedzi postanowił wykorzystać w swoim filmiku na Instagramie Maciej Dowbor. To, co na nim robił, rozbraja.

Nie przegap: Nazwał Dudę "debilem" i grozi mu więzienie. Za "nicponia" będzie kara chłosty? Komentarz Adama Federa [WIDEO]

Andrzej Duda wykpiony przez Macieja Dowbora

Maciej Dowbor postanowił puścić w tle wspomniane wcześniej słowa Andrzeja Dudy. Sam w tym czasie wyglądał, jakby zbierał się do wykonania trudnego zadania, podkreślając to bardzo wyrazistą mimiką. Po chwili bierze do ręki telefon i wychodzi na jaw, z jaką decyzją zmaga się prezenter. - Halo? Chciałbym prosić kebab z wołowiny w cienkim cieście i z ostrym sosem, z ostrym sosem! - powiedział, coraz bardziej podkreślając kolejne słowa.

Zobacz: Mocne słowa! Aż trudno uwierzyć do kogo Skiba porównał Andrzeja Dudę

Dla niektórych takie zakpienie ze słów Andrzeja Dudy może być przesadą, co Maciej Dowbor przewidział i już w opisie posta przeprosił tych, którzy mogą się poczuć urażeni. - Przepraszam wszystkich, których uczucia polityczne, religijne, obyczajowe, a nawet miłosne zostały urażone, ale czasami wchodzi we taki diabełek i nic na to nie poradzę - napisał.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze