Magdalena Ogórek traci coś, co było dla niej bardzo ważne. Będzie załamana?

2022-01-28 9:55
Magdalena Ogórek miała dość Jakimowicza
Autor: W Kontrze | TVP INFO Magdalena Ogórek miała dość Jakimowicza

Program "W kontrze" w TVP będzie prowadzony przez Katarzynę Ciepielewskę i Łukasza Sobolewskiego oraz Agnieszkę Oszczyk i Jarosława Jakimowicza. Czy brakuje tu Magdaleny Ogórek? Owszem, więcej jej już nie zobaczymy w studiu przy tej produkcji. Skąd taka decyzja właścicieli stacji i co dalej z telewizyjna karierą Magdaleny Ogórek?

O tym, że na próżno będzie szukać w programie dotychczasowej prezenterki Magdaleny Ogórek, poinformowały Wirtualne Media. - Kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły „W kontrze” i poszerzeniem grona prowadzących - miał mówić im Jarosław Olechowski, kierownik Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Początkowo rozważano, aby zmienić częstotliwość pojawiania się Ogórek. Ostatecznie jednak znika na dobre, a na wiosnę ma pojawić się inny format TVP, w którym będziemy mogli ją zobaczyć. Czy Jarosław Jakimowicz dobrze przeżyje tę zmianę? Warto wspomnieć, że nowi prowadzący występowali już u swojego boku w radiowej Trójce w programie „Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość”.

Poniżej galeria zdjęć: Magdalena Ogórek miała dość Jakimowicza

Sonda
Lubisz oglądać Magdalenę Ogórek w telewizji?
Jacek Kurski: W domu prezesa TVP rozbrzmiewa muzyka Chopina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE