Majątek Kamila Durczoka: willa z basenem, zabytkowy mercedes i... Dla wielu to powód do wstydu

2021-11-25 14:17
Tak zmieniał się Kamil Durczok
Autor: Piotr Piwowarski/Super Express Kamil Durczok

Po śmierci Kamila Durczoka zrobiło się głośno o jego majątku, który będzie wchodził w skład spadku po dziennikarzu. Jak się okazuje, Kamil Durczok posiadał nieruchomości i cenny samochód, ale to nie wszystko. W skład spadku Kamila Durczoka wchodzą nie tylko wartościowe przedmioty, ale także rzeczy, których wiele osób się wstydzi. Jakie tajemnice skrywał znany dziennikarz? Prześwietlamy majątek Kamila Durczoka.

Majątek Kamila Durczoka

Temat majątku Kamila Durczoka powraca w rozmowach o spadku po znanym dziennikarzu. Co zostawił po sobie Kamil Durczok? U szczytu swojej kariery, jako znany dziennikarz i szef "Faktów" TVN zarabiał niemałe pieniądze. Dorobił się sporego majątku. Późniejsze problemy wizerunkowe wpłynęły negatywnie na jego sytuację finansową. Ustalenia serwisu pomponik.pl mogą szokować. Jak donosi portal, spadek po Kamilu Durczoku może przysporzyć więcej problemów niż korzyści. Jaki majątek posiadał Kamil Durczok w chwili śmierci? Znany dziennikarz był właścicielem nieruchomości:

Oprócz tego Kamil Durczok posiadał cennego, zabytkowego mercedesa 500 SEC. Dziennikarz zarabiał również za pośrednictwem płatnych subskrypcji w aplikacji "Durczokracja".

Przeczytaj także: Była żona Kamila Durczoka pierwszy raz po śmierci dziennikarza: "Wierzyłam, że...". Niesamowita szczerość!

Spadek po Kamilu Durczoku

To jednak nie wszystko. Niestety, Kamil Durczok borykał się z problemem, który dotyka dużą część polskiego społeczeństwa. Dla wielu Polaków to powód do wstydu. O co chodzi? Jak donosi portalowi pomponik.pl osoba blisko związana z rodziną dziennikarza, na spadek po Kamilu Durczoku "składają się nie tylko nieruchomości, ale i długi. I to ogromne". Nic więc dziwnego, że spadkobierca Kamila Durczoka - jego syn - w tej sytuacji najprawdopodobniej zrzeknie się spadku po ojcu, ponieważ długi mogą przewyższać wysokość majątku. Szczegóły w materiale: Co dalej z majątkiem Kamila Durczoka? Jego syn ma duży problem. Zrzeknie się spadku?

Zobacz w naszej galerii, jak wygląda grób Durczoka tydzień od jego śmierci. Ten widok łamie serce - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
Tu zostanie pożegnany i pochowany Kamil Durczok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE