Małgorzata Trzaskowska SZOKUJE. Niedoszła pierwsza dama powiedziała prawdę. Tego nikt nie wiedział!

2020-12-03 7:47 Jot
Małgorzata Trzaskowska wystartuje w wyborach?! Niedoszła pierwsza dama SZOKUJE
Autor: AKPA/Baranowski Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski

Małgorzata Trzaskowska już w czasie kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi, gdy kandydatem był jej mąż Rafał Trzaskowski, dała się poznać jako pełna energii i chętna do działania. Zapowiadała, że jako pierwsza dama będzie chciała być rzeczniczką kobiet, bo to powinien być jeden z celów prezydentowej. Teraz Trzaskowska udzieliła szczerego wywiadu, w który oceniła aktualną politykę. Odpowiedziała też na pytanie o start w wyborach. Wiele osób jej słowa zaszokują. Tak jeszcze nie mówiła!

Kiedy Rafał Trzaskowski działał w kampanii przed wyborami prezydenckimi 2020, kroku dotrzymywała mu żona. Małgorzata Trzaskowska bardzo  wspierała męża, ale też sama zabierała głos i mówiła, jakie ma plany na bycie pierwszą damą. Śmiało mówiła co myśli, a w jednym z wywiadów wyjaśniła, że jej zdaniem pierwsza dama powinna być rzeczniczką kobiet i zajmować stanowisko w tematach, które leżą na sercu im i opinii publicznej. Co właśnie miała zamiar czynić, gdyby mąż wygrał wybory, a ona została prezydentową. Tak się jednak nie stało i Małgorzata Trzaskowska to niedoszła pierwsza dama. Zapału z okresu kampanii jednak nie straciła. Już powołała do życia fundację o nazwie Fundacja Wspólnota Kobiet, której celem działania "jest edukacja oraz wspieranie inicjatyw prospołecznych i obywatelskich na rzecz poprawy jakości życia kobiet i ich rodzin". Teraz Małgorzata Trzaskowska udzieliła szczerego wywiadu, w który zabrała głos na temat aktualnej sytuacji w kraju, a konkretnie przetaczających się protestów, czyli Strajku Kobiet. Małgorzata Trzaskowska bierze udział w protestach, a ostatnio była nawet "w kotle" O CZYM PISALIŚMY. W wywiadzie dla natemat.pl, żona Rafała Trzaskowskiego powiedziała, że bierze udział w protestach to od lat: 

- Od lat chodzę na manifestacje demokratyczne, wspieram protesty kobiet i wolne sądy. 

Żona Rafała Trzaskowskiego szczerze o protestach. Dostało się też PiS

Jak dodała teraz uczestniczy w tych konkretnych strajkach ze względu na swoje dzieci: - Ale przecież ja protestuję właśnie dla moich dzieci. Często zresztą towarzyszą mi i Rafałowi podczas manifestacji. Wychodzę na ulicę dla nich. Chcę, żeby żyły kraju, w którym będą szanowane ich prawa. Gdzie będą miały wolność wyboru, a nie przymus. W kraju, gdzie jest powszechnie uznawany i respektowany trójpodział władzy, a nie wszechmoc partii rządzącej -  oceniła.

ZOBACZ>>>Prawda o małżeństwie Trzaskowskiego wyszła na jaw! Niedoszła pierwsza dama wyrzuciła to z siebie przy Wellman

Zapytana o to, jak ocenia obawy uczestników strajku, którzy boją się, że gdy skończy się władza PiS, kolejni zapomną o temacie praw kobiet odparła:

Myślę, że politycy doskonale wiedzą, że trzeba będzie nie tylko posprzątać po PiS–ie, ale i pokazać swoją wiarygodność. Młodzi, którzy są dużą siłą obecnych protestów, często jeszcze nie posiadający praw wyborczych, nie dadzą się oszukać. Będą wymagać i ostro rozliczać, a politycy będą musieli temu sprostać. My, wyborcy, nie damy im o tym zapomnieć.

Małgorzata Trzaskowska będzie kandydować w kolejnych wyborach? Niedoszła pierwsza dama szokuje

W końcu wywiadu Małgorzata Trzaskowska wprost została zapytana o to, czy zamierza kandydować w wyborach. Żona Trzaskowskiego zdobyła się na bardzo szczere wyznanie: - W polskiej polityce miesiąc to lata świetlne. Zupełnie nie myślę o następnych wyborach - wyjaśniła Małgorzata Trzaskowska. 

CZYTAJ>>>Małgorzata Trzaskowska będzie przeszczęśliwa. Taka wiadomość! Wielka radość w rodzinie

Wielu może być zszokowanych, bo mogli pokładać w Trzaskowskiej nadzieję, że wejdzie ona do wielkiej polityki.

Kim jest Małgorzata Trzaskowska? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Najnowsze
KOMENTARZE