Małgorzata Trzaskowska z własnym spotem wyborczym. Wybory 2020

2020-07-04 16:30 Łukasz Maziewski
Małgorzata Trzaskowska
Autor: Sebastian Wielechowsk / SE

Kampania wyborcza w pełni. Żona kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata, przygotowała krotki spot wspierający męża w jego staraniach o fotel głowy państwa. W opublikowanym na Facebooku filmie Trzaskowska "obiecuje ciężką pracę" i ma zamiar "z całą siłą wzmacniać to, co nas łączy".

- Jestem kobietą, matką i żoną. Jestem Polką. Jestem jedną z nas, bo my, kobiety tworzymy wspólnotę. Jesteśmy razem na dobre i na złe. Wspieramy się i stawiamy dobro naszych bliskich przed własnym - powiedziała w opublikowanym spocie żona kandydata na prezydenta. Co mówi żona Rafała Trzaskowskiego?

- Oto cztery słowa, w które wierzę, które definiują naszą kobiecą siłę. Łączenie - bo my, kobiety, mamy to we krwi. Sprawczość - bo to my, kobiety, pchamy sprawy naprzód. Odwaga - bo codziennie stawiamy czoła wielu problemom. I szacunek - bo wszyscy na niego zasługują - wylicza kandydatka na pierwszą damę.

Małgorzata Trzaskowska przekonuje wyborców, że jako pierwsza dama "będzie głosem kobiet w najważniejszych dla nich sprawach". Zdrowie, edukacja dzieci, bezpieczeństwo i równe szanse - wylicza.

Cały spot do obejrzenia poniżej.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Leszek Balcerowicz: To nawrót do tradycji PRL

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.