Przed śmiercią Maria Kaczyńska zdradziła prawdę o swoim małżeństwie. Łzy same lecą

2021-03-06 15:45
Taka naprawdę była Maria Kaczyńska
Autor: SUPER EXPRESS Taka naprawdę była Maria Kaczyńska

Maria Kaczyńska dla wielu wciąż pozostaje ulubioną pierwszą damą. Ceniono ją za pogodę ducha oraz skromność, a przede wszystkim zaangażowanie. Zanim tragicznie zginęła zdążyła zdradzić nieznaną prawdę o swoim małżeństwie z Lechem. Jej słowa wyciskają wszystkie łzy.

Maria Kaczyńska przez 30 lat była żoną Lecha Kaczyńskiego. W mediach zawsze byli uśmiechnięci, widać też było, że mimo upływu lat nadal darzą się uczuciem. W wywiadzie udzielonym w styczniu 2020, zaledwie kilka miesięcy przed śmiercią, pierwsza dama zdradziła prawdę o swoim małżeństwie.

Nie przegap: Koronawirus. Niedzielski zdradził, co dalej z weselami. Ważna deklaracja

- U nas przyjaźń bardzo szybko zamieniła się w kochanie. Czułam, że bezgranicznie mogę Leszkowi ufać – wyznała w rozmowie z „Galą”.

Wiele osób może pozazdrościć im początków związku. Niemal od razu byli przekonani, że są sobie pisani.

Wspomniała też, że mąż często przynosił jej kwiaty, a ślub dał jej poczucie pewności. Jednak nie zawsze było idealnie – czasem zdarzały się dni, że ich zdania kompletnie się różniły.

- Czasami myślimy zupełnie inaczej. Ja się obrażam, mam zadrę w sercu, a mąż kompletnie nie rozumie, o co mi chodzi. Wtedy myślę sobie, że mężczyźni to inny gatunek człowieka – powiedziała.

Jak widać byli bardzo dobraną parą, która mimo przeciwności losu przetrwała razem trzy dekady. Wielu osobo na pewno ciężko powstrzymać łzy, gdy czytają teraz słowa tragicznie zmarłej pierwszej damy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE