Co się dzieje z Martą Kaczyńską?! Bardzo niepokojące ponure zdjęcia. Nie da się tego spokojnie oglądać

2021-01-23 12:50 likp
Jarosław Kaczyński Marta Kaczyńska
Autor: East News Jarosław Kaczyński Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska - mimo że czynnie nie zajmuje się polityką - to wzbudza wielkie zainteresowanie. Prawniczka i matka trójki dzieci w końcu jest bratanicą prezesa PiS i córką zmarłego w katastrofie smoleńskiej prezydenta RP. Nie każdy wie, że Marta Kaczyńska ma też wielkie hobby - fotografowanie. Niektórzy żartują, że aparat fotograficzny bratanicy wicepremiera to prawie członek rodziny. Na Instagramie na profilu Kaczyńskiej właśnie pojawiły się niepokojące ponure zdjęcia. Co się dzieje z Martą Kaczyńską?!

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego na ogół nie robi wokół siebie nadmiernego szumu. Nie ma czasu na głupoty, bo w gdańskim domu musi się opiekować trójką dzieci, a mąż Piotr Zieliński na co dzień siedzi głównie w Warszawie, bo tam prowadzi interesy (WIĘCEJ O TYM PRZECZYTASZ TU). Szczególnej uwagi wymaga dwuletni Staś. Takiego malucha nie można spuścić z oka nawet na chwilę. Ucieczką od domowych obowiązków jest fotografowanie. Marta Kaczyńska często chwali się swoimi zjawiskowymi zdjęciami na Instagramie. Ostatnie fotografie, które znalazły się na profilu córki Lecha Kaczyńskiego mogą jednak niepokoić. Ludzie zastanawiają się, co dzieje się z Martą Kaczyńską? Dlaczego jej profil na Instagramie zalały wyjątkowo ponure zdjęcia? Niestety trudno zgadnąć, co autorka miała na myśli, bo przy fotografiach nie widnieją podpisy. Mamy nadzieję, że z Martą Kaczyńską wszystko jest w porządku, mimo że jej zdjąć nie da się spokojnie oglądać. Zobacz poniżej galerię ponurych zdjęć z profilu Marty Kaczyńskiej. 

CZYTAJ TEŻ: Agata Duda spotkała się z siostrami. Nie mieli dla niej litości. Bardzo przykra sprawa, płakać się chce

Tak mieszka Marta Kaczyńska. Stylowe wnętrza, eleganckie dodatki

Trzeba jednak przyznać, że mimo iż zdjęcia przyjemnie nie wyglądają, to ich jakość jest naprawdę dobra. Ciekawe, kiedy doczekamy się na profilu Marty Kaczyńskiej na Instagramie fotek ze stryjkiem.

ZOBACZ TEŻ: Niebywałe! Do rządu PiS właśnie wszedł męski odpowiednik Pawłowicz. Włosy stają dęba. Co on wygaduje?!

Najnowsze
KOMENTARZE