Marta Kaczyńska przyłapana z mężem! Wprawiła gapiów w osłupienie [PAPARAZZI]

2021-01-12 6:15 cha
Marta Kaczyńska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Marta Kaczyńska

W końcu rodzina razem! Marta Kaczyńska i jej mąż Piotr Zieliński dzielą życie na dwa domy. Wybranek bratanicy prezesa PiS ma w stolicy biznesy, ona zaś na co dzień mieszka w Trójmieście. Na szczęście teraz udało im się spędzić wspólny weekend. Najpierw była zabawa z synkiem Stasiem, wizyta w… kościele. Uwagę gapiów przykuła i wprawiła w osłupienie z pewnością jedna rzecz. Wszystko widać na zdjęciach!

Syn Kaczyńskiej i Zielińskiego rośnie jak na drożdżach. Zadowolony, że w końcu ma obu rodziców przy sobie, szalał w najlepsze na placu zabaw, z radością przyjmując całusy od ukochanego i z pewnością stęsknionego taty. Staś nauczył się też już jeździć na hulajnodze. Swe umiejętności prezentował Marcie i Piotrowi podczas drogi do jednego z trójmiejskich kościołów.

ZOBACZ TEŻ: Emeryt kupił garnki od naciągaczy. Komornik ZABRAŁ MU EMERYTURĘ! Co wolno windykacji?

Sam sprzęt jest wart około 450 zł, więc nic dziwnego, że rodzice wnieśli go do świątyni! Potem rodzina zasiadła w ławach, by wspólnie się pomodlić. Kto wie, może w tym roku będzie im dane widywać się częściej niż w ubiegłym?

NIE PRZEGAP: Agata Duda wygląda jak księżna Kate! Ludzie zbierają szczęki z podłogi

Super Raport 11.01 (Goście: Tomasz Siemoniak - Platforma Obywatelska, Sławomir Broniarz - prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego)
Najnowsze
KOMENTARZE