Marta Kaczyńska myślała, że nikt nie patrzy! Tak relaksowała się na plaży

2021-06-05 6:30
Marta Kaczyńska
Autor: Arur Hojny/SUPER EXPRESS Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Nic zatem dziwnego, ze każdą wolną chwilę chce wykorzystać jak najlepiej. Ostatnio upodobała sobie odpoczynek na łonie przyrody. Choć do wakacji zostało jeszcze trochę czasu, zdecydowała się wybrać na sopocką plażę i tam relaksować się w promieniach słońca. Nie miała pojęcia, ze ktoś patrzy! Oto, co Marta Kaczyńska robiła wystrojona w czarne bikini. Sprawdźcie w naszej galerii i przekonajcie się na własne oczy!

Marta Kaczyńska uwielbia odpoczynek na świeżym powietrzu! Niedawno pisaliśmy o tym, jak regeneruje siły w mazurskiej posiadłości męża. Spędzała wtedy czas, skacząc na trampolinie (więcej na ten temat tutaj). Wysiłek fizyczny nie poszedł na marne! Marta Kaczyńska zdecydowała się rozpocząć wcześniej sezon na opalenie się nad morzem i postanowiła wybrać się z synkiem Stasiem na plażę w Sopocie. Ubrana w czarną górę od bikini i czarne szorty prezentowała się fenomenalnie – jej wysportowana sylwetka robi niesamowite wrażenie. Później Marta Kaczyńska zdjęła szorty i leżała na różowym kocyku, opalając się z każdej strony. W tym czasie jej synek Staś kopał w piasku i biegał dookoła. Nie zabrakło też przytulania i wspólnej zabawy z malcem! Widać, ze mały Staś jest dla prawniczki całym światem. Zobacz, co porabiała w naszej galerii!

Nie przegap: 41-letnia Marta Kaczyńska ściągnęła spodnie i dała popis! Co tam się działo! [Zdjęcia]

Marta Kaczyńska uwielbia przyrodę!

Marta Kaczyńska jest bardzo wrażliwa na piękno natury. Wystarczy zajrzeć na jej Instagrama, aby się o tym przekonać na własne oczy. Nie zamieszczam tam zdjęć, na których chwali się swoim życiem - wręcz przeciwnie. Możemy podziwiać piękne pejzaże i elementy architektury, które przekuły jej wzrok. Trzeba przyznać, że Marta Kaczyńska ma niebywały talent do fotografowania. Często na jej zdjęciach widać też zwierzęta. Nie jest tajemnicą, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego bardzo je lubi, a miłość do koni przekazała obu córkom - Ewie i Martynie. Młodsza z nich osiąga nawet sukcesy w jeździe konnej!

Zobacz: Cudowne wieści o córce Marty Kaczyńskiej! Tata pęka z dumy, „Gratulacje”

Tak mieszka Marta Kaczyńska. Stylowe wnętrza, eleganckie dodatki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE