Marta Kaczyńska na wakacjach buszuje w tataraku [ZDJĘCIA SE]

2016-07-14 9:00 aka

Błogi spokój, ptaków śpiew, szum trzcin, kojący widok jeziora - w takim miejscu naprawdę można odetchnąć od codziennej gonitwy! Marta Kaczyńska (36 l.) jak co roku spędza wakacje w Borach Tucholskich. Tu może zrelaksować się i pobyć z córeczkami Martynką (9 l.) i Ewą (13 l.).

Wieś Bukowiec jest szczególnie ważnym miejscem dla Marty - to tu niegdyś przyjeżdżała ze swoimi rodzicami. W uroczych Borach Tucholskich wygląda na naprawdę szczęśliwą podczas swoich rodzinnych wakacji! Wreszczcie ma czas, by poopalać się z dala od gapiów, pobyć z ukochanymi córkami lub po prostu usiąść na pomoście, ciesząc oczy widokami.

- Kąpiel w jeziorze, spacer nad rzekę, podglądanie dzikich ptaków czy wyprawa na jagody okazują się na tyle interesujące, że wirtualny świat, w który wszyscy jesteśmy coraz mocniej uwikłani, nie wytrzymuje konkurencji - mówiła o swym azylu dwa lata temu w jednym z wywiadów.

To magiczne miejsce zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. To właśnie tu, gdzie swą posiadłość ma przyjaciółka rodziny, była europosłanka PiS Hanna Foltyn-Kubicka (66 l.), przyjeżdżała z rodzicami, a Lech (+ 61 l.) i Maria (+ 68 l.) Kaczyńscy byli pod tak wielkim urokiem Bukowca, że planowali nawet spędzić w tym miejscu emeryturę.

Zobacz także: Program I Polskiego Radia z najniższą słuchalnością W HISTORII!

Najnowsze