Marta Kaczyńska nagle przekazała ważne słowa stryja! Prezes PiS w końcu powiedział o rodzinie

2021-02-26 12:54 likp
Jarosław Kaczyński Marta Kaczyńska
Autor: Melon Jarosław Kaczyński Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska uznała, że musi się tym podzielić ze światem! Sprawa jest naprawdę niezwykle istotna. Bratanica wicepremiera nagle przekazała ważne słowa Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS rzadko to mówi, ale w końcu powiedział o rodzinie. Marta Kaczyńska postanowiła udostępnić słowa brata swojego ojca na Facebooku. Widocznie doszła do wniosku, że teraz jest odpowiedni moment na to, by wszyscy o tym się dowiedzieli. Co powiedział Jarosław Kaczyński?

Marta Kaczyńska udostępniła na swoim profilu na Facebooku odnośnik do rozmowy PAP z Jarosławem Kaczyńskim. Wywiad opublikowany m.in. na stronie Polskiego Radia ma bardzo mocny tytuł: "Jarosław Kaczyński: każdy, kto rozbija dzisiaj prawicę, działa przeciw Polsce, rodzinie i wartościom". Prezes PiS podkreślił, że PiS "chodzi o tradycyjne wartości", w których centrum są: Polska i rodzina.-  Jeżeli ktoś chce dobrze dla Polski i dobrze dla polskich rodzin i chce, aby te wartości się nie rozpadły, aby ta ofensywa kulturowa z zewnątrz nas nie rozniosła, to musi po prostu robić wszystko, nawet za cenę jakichś daleko idących samoograniczeń – wszyscy musimy im podlegać, nawet i ja – żeby zachować jedność i wykorzystać tę szansę, jaka w tej chwili istnieje - zaznaczył stryj Marty Kaczyńskiej. Szef PiS uważa, że "przejęcie władzy przez tę opozycję, która jest, byłoby dla Polski nieszczęściem". - Nie potrafili kompletnie rządzić i to jest bardzo łagodne określenie. Nie mają żadnego programu poza nienawiścią do PiS, poza swego rodzaju wojną domową - ocenił Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażające doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim! "Półprzytomny wzrok", "wszędzie go karmili"

Marta Kaczyńska w swoim poście nie umieściła niczego poza linkiem do wywiadu ze stryjem. Najwidoczniej uznała, że nie wymaga on żadnego komentarza. Pod wpisem bratanicy prezesa PiS pojawiło się sporo "lajków" i serduszek. 

CZYTAJ TEŻ: Nie do wiary! To on, a nie Andrzej Duda, mógł być kandydatem PiS na prezydenta! Jarosław Kaczyński wszystkich zaskoczył

Sedno Sprawy - Marcin Horała
Najnowsze