Znana polska projektantka zachwycona Martą Lempart. "No, kocham ją". Te słowa rzucają na kolana

2020-12-02 19:04 Jot
Joanna Klimas zachwycona: Marta Lempart jest Wałęsą naszych czasów
Autor: Sebastian Wielechowski Joanna Klimas zachwycona: Marta Lempart jest Wałęsą naszych czasów

Od pewnego czasu Marta Lempart jest osobą, o której jest bardzo głośno. Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet jest jedną z głównych twarzy ostatnich protestów. Lempart ma sporą grupę przeciwników, a nawet hejterów, którzy się z niej nabijają, ale i sympatyków. Do miłośników aktywistki należy znana polska projektantka, Joanna Klimas.

Marta Lempart to aktywistka stojąca na czele Strajku Kobiet. To ona idzie w pierwszym rzędzie największych protestów. Wiele osób to właśnie w niej widzi postać, która może zapisać się w historii jako mająca wpływ na zmiany w kraju. Czy tak będzie, czas pokaże. Jedno jest jednak pewne, Marta Lempart ma wielu przeciwników, ale i sympatyków. Do grona tych drugich należy z całą pewnością znana polska projektantka mody, Joanna Kilmas, prywatnie mama Natalii Klimas, która przed laty spotykała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Joanna Klimas z córką udzieliły wywiadu portalowi gazeta.pl. Jednym z głównych tematów rozmowy były strajki i oczywiście ich liderka Marta Lempart. Projektantka szczerze przyznała, że darzy aktywistkę ze Strajku Kobiet, ogromną sympatią: -  No kocham! Jednak dodam, na wszelki wypadek: na razie. Daję jej kredyt zaufania, a obserwuję ją bardzo uważnie od czterech lat. I nie wiem, jak ktoś może mieć problem z jej językiem czy energią - przyznała Klimas.

SPRAWDŹ: Wielka AWANTURA! Cejrowski zrugał młodziutką dziennikarkę. Szokujące sceny [KULISY SPRAWY]

Projektantka widzi w Marcie Lempart wręcz "Wałęsę" obecnych czasów: -  Dla mnie Marta Lempart jest Wałęsą naszych czasów. Ja jej słucham i wręcz wchłaniam to, co mówi. I jak ona mówi, że "plan jest taki: wypier*dalać wszystkie partie!", to ja jestem zachwycona, bo to się zgadza z moimi poglądami. Bo ja już nie wierzę w naszą opozycję. Więc jak mówi do mnie Lempart, że ona chce zostawić lepszych polityków, a resztę się wymieni, to ja jestem zachwycona - tłumaczy w gazeta.pl Klimas. 

CZYTAJ: Marta Lempart czegoś takiego się nie spodziewała! 81-latek rozpływa się nad aktywistką

Super Raport 02.12 (Goście: Jan Krzysztof Ardanowski - były minister rolnictwa, PiS oraz Rafał Jankowski - szef NSZZ Policjantów)
Najnowsze
KOMENTARZE