Mąż Elżbiety Jaworowicz był ważną postacią w MON! Teraz jego nazwisko pojawiło się w nowym odcinku jej programu

2022-01-29 6:25
Elżbieta Jaworowicz w Sprawie dla reportera
Autor: Bądźmy Razem. TVP/FACEBOOK Elżbieta Jaworowicz w "Sprawie dla reportera"

Elżbieta Jaworowicz od lat prowadzi program interwencyjny "Sprawa dla reportera". Odpowiada na wstrząsające listy przesyłane do niej przez ludzi, którzy w zderzeniu, często z urzędniczą machiną, nie widzą innego wyjścia, jak zgłosić się po pomoc do Jaworowicz. W jej programie goszczą także byli i obecni politycy. O życiu zawodowym Elżbiety Jaworowicz wiadomo dużo, ale o prywatnym gwiazda konsekwentnie milczy. Wiadomo, że ma męża, Eugeniusz Mleczaka, który przed laty był szychą w MON, a potem współpracował z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Teraz okazało się, że imię i nazwisko męża Jaworowicz pojawiło się w nowym odcinku jej programu.

Elżbieta Jaworowicz jest mężatką, jej mąż był kiedyś ważną osobą w MON. Mąż Elżbiety Jaworowicz, płk Eugeniusz Mleczak, był rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej, ale wtedy para nie miała ślubu. Ukochany Jaworowicz pracował jako rzecznik MON, gdy ministerstwem kierował Jerzy Szmajdziński. Mleczak odszedł jednak z MON w 2003 roku w niezbyt pomyślnej atmosferze. - Eugeniusz Mleczak puścił w świat informację o odnalezieniu przez polskich żołnierzy w Iraku francusko-niemieckich rakiet typu Roland wyprodukowanych rzekomo w tym roku. Francja się tego wyparła. Wybuchł skandal, po którym Mleczak złożył dymisję. Teraz odnalazł się w Kancelarii Prezydenta - czytamy na RMF24.pl w tekście z grudnia 2003 roku . Faktycznie, po MON Mleczak trafił do kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego. W depeszy PAP z grudnia 2003 roku czytamy: - Od stycznia 2004 r. były rzecznik MON płk Eugeniusz Mleczak będzie w zespole doradców prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, gdzie będzie zajmował się obronnością. To było lata temu. Teraz nazwisko męża Jaworowicz pojawiło się w nietypowym miejscu. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE GALERIĘ ZDJĘĆ ELŻBIETY JAWOROWICZ I JEJ MĘŻA. KLIKNIJCIE W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Pilni widzowie programu "Sprawa dla reportera" mogli zobaczyć w najnowszym odcinku programu, emitowanym 27 stycznia 2022, że przy jednym z przedstawianych reportaży pewną pracę wykonał Eugeniusz Mleczak. Co takiego? Chodzi o zdjęcia lotnicze do jednego z reportaży. Czyżby to właśnie mąż reporterki? Jeśli tak, to z pewnością musi być ciekawie, współpracować będąc małżonkami. 

Mąż Elżbiety Jaworowicz był ważną postacią w MON! Teraz jego nazwisko pojawiło się w nowym odcinku jej programu
Autor: Screen z "Sprawa dla reportera"
Sonda
Oglądasz "Sprawę dla reportera"?
Express Biedrzyckiej - gen. Mirosław Różański: Konflikt totalny nie jest Rosji na rękę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE