Mąż Magdaleny Ogórek ZATRZYMANY. Kim jest Piotr M.? Jak się poznali?

2020-08-01 16:28
Mąż Magdaleny Ogórek ZATRZYMANY
Autor: East News Mąż Magdaleny Ogórek ZATRZYMANY

Mąż Magdaleny Ogórek (41 l.), Piotr M. (55 l.) zatrzymany! Mężczyzna trafił do aresztu z poważnymi zarzutami. W piątek Prokuratura Okręgowa w Krakowie przesłuchiwała mężczyznę, który usłyszał aż pięć zarzutów! Sprawdź, kim jest Piotr M., prywatnie mąż Magdaleny Ogórek. Jak się poznali?

Mąż Magdaleny Ogórek trafił do aresztu. Zarzuty wobec Piotra M. są naprawdę poważne! Usłyszał ich aż pięć. Dotyczą między innymi transferowania środków jednej ze szkół wyższych na inne konta i wyłudzenia na szkodę osoby prywatnej ponad dwóch i pół miliona złotych! O szczegółach pisaliśmy tutaj: Mąż Magdaleny Ogórek trafił do aresztu. Piotr M. z poważnymi zarzutami Kim jest Piotr M., mąż słynnej prezenterki TVP?

Mąż Magdaleny Ogórek ZATRZYMANY. Kim jest Piotr M.?

Piotr M. urodził się 28 października 1965 roku w Szczecinie. Z zawodu jest ekonomistą i nauczycielem akademickim. W latach 1991-1993 Piotr M. sprawował mandat posła I kadencji, wybranego z listy SLD w okręgu wyborczym Szczecin. Był również wykładowcą Wyższej Szkoły Zarządzania w Szczecinie i Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Pełnił funkcję rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie do 2011 roku. Następnie został rektorem Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie. Mąż Magdaleny Ogórek zasiadał też w zarządzie Europejskiego Centrum Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii.

Mąż Magdaleny Ogórek ZATRZYMANY. Jak Piotr M. poznał Magdalenę Ogórek?

Piotr M. i Magdalena Ogórek poznali się w 2004 roku w resorcie. Połączył ich Józef Oleksy (+69 l.), ówczesny minister. Parę dzieli 14 lat różnicy! Mimo to, partnerzy dogadują się bardzo dobrze. Czy problemy z prawem zaważą na ich małżeństwie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze