Mąż Oli Kwaśniewskiej martwi się o żonę. Kuba Badach ma powód

2021-08-21 20:26
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska ogłosiła kilka dni temu, że wraca do telewizji. Tym samym potwierdziła krążące od pewnego czasu plotki na swój temat. Kwaśniewska zasili redakcję jednego z programów TVN "Miasto kobiet". Zadowolona z nowego wyzwania córka byłej pary prezydenckiej podziękowała fanom za wsparcie i życzenia. Jej mąż jest jednak zmartwiony tym faktem.

Aleksandra Kwaśniewska kilka ładnych lat temu pracowała jako dziennikarka. Wszystko zaczęło się po sukcesie w show "Taniec z gwiazdami", w którym Ola doszła do finału. Została reporterką kulis tanecznego programu. Stała się też reporterką "Dzień dobry TVN". Kariera dziennikarska córki Jolanty i Aleksandra Kwaśniewski ruszyła pełną parą. Kwaśniewska była współprowadzącą  talk-show "Mała czarna" na antenie TV4 i Polsat Café. W 2011 roku wraz z mamą, byłą pierwszą damą, prowadziła audycję "Matki i córki, czyli rodzinni galimatias" w TVN Style. Zaś w Planeta Fm miała program „Niedziela słodko-Kwaśniewska”. Potem jednak zrezygnowała z dziennikarstwa i zajęła się innymi rzeczami. Teraz jednak dostała bardzo ciekawą propozycję i postanowiła z niej skorzystać. Aleksandra Kwaśniewska została zaproszona do tworzenia programu "Miasto kobiet", który rusza we wrześniu. Wiadomość o tym rozeszła się z prędkością światła i poruszyła fanów. Posypały się gratulacje i życzenia powodzenia, za co Kwaśniewska podziękowała:

Kochani! Ogromnie dziękuję za wszystkie wiadomości! Jest mi niezwykle miło, że ten mój telewizyjny powrót cieszy kogoś poza mną. Do zobaczenia od września - napisała na Instagramie. Zastanawiający komentarz zostawił też jej mąż, Jakub Badach. 

Kinga Gajewska urodziła! Znamy imię dziecka. Jest wyjątkowe

Dalsza część artykułu pod galerią ze zdjęciami dekoltu Oli Kwaśniewskiej:

Mąż Kwaśniewskiej martwi się o żonę. Ma powód. Zaskakujące słowa

Podczas gdy wierni fani Oli Kwaśniewskiej cieszą się z jej sukcesu i czekają na to, jak wypadnie po latach, kolejny raz w roli prowadzącej, mąż ma pewne obawy. Kuba Badach tego nie ukrywa i pozostawił komentarz pod zdjęciem żony. - A mnie to trochę martwi... - napisał. Oczywiście zrobił to z przymrużeniem oka. Ale być może fakt, że żona zaczyna nową pracę sprawi, iż będzie z nią spędzał mniej czasu, w końcu to nowe obowiązki. A jako wzorowy i kochający na pewno chciałby być przy żonie każda wolną chwilę.

Jolanta Kwaśniewska wygadała się o teściach córki. Nietypowe

Sonda
Lubisz Aleksandrę Kwaśniewską?
Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Kwaśniewski namawiał nas do rozmów z PiS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE