Mężczyzna wyznał MIŁOŚĆ Borysowi Budce. „Aż mam ciarki...”

2019-09-12 18:31 CHA
Borys Budka - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Borys Budka nie oszczędza swoich politycznych przeciwników. W płomiennych przemówieniach wytyka im błędy i bezpardonowo przypomina wpadki. Tak było także podczas ostatniego posiedzenia Sejmu, podczas którego debatowano nad odwołaniem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Najpierw w internecie wystąpienie męża pochwaliła żona byłego ministra sprawiedliwości, potem zaskoczył go SMS od… mężczyzny, któremu wystąpienie tak się spodobało, że aż wyznał politykowi miłość.

- Dlaczego chcemy pana odwołać? W imię zasad! - grzmiał podczas debaty nad wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Budka. Co prawda opozycji nie udało się odwołać Zbigniewa Ziobry, ale przynajmniej wystąpienie polityka PO zostanie w pamięci wielu na długo.

Sam Borys Budka w swoich mediach społecznościowych pochwalił się entuzjastyczną wiadomością tekstową, którą po gorącym przemówieniu przesłał mu pewien mężczyzna.

„Kocham Cię za to, co powiedziałeś do Ziobry. Tu cytat „W imię zasad”, aż mam łzy w oczach i ciarki na ręku. Nie jestem gejem, ale za tę wypowiedź kocham cię Borys, mordo ty moja (…) mistrz” - czytamy w udostępnionym SMS-ie. Tylko pozazdrościć takiego wsparcia

ZOBACZ TEŻ: Zbigniew Ziobro nadal ministrem sprawiedliwości. 240 posłów przeciwko wotum nieufności